Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Telemark

Den kulturelle skolesekken Telemark

Postadresse: Telemark fylkeskommune, pb. 2844, 3702 Skien

Besøksadresse: Fylkeshuset, 3706 Skien

Telefon:

Antall hendelser: 440

Velg dato / Periode
Desember
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
48
25
26
27
28
29
30
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
1
2
3
4
5
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Byplansjefene H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Folkestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Byplansjefene H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Folkestad skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Heddeli barnehage27 deltakere: 3 år, 4 år, 5 år
    Tussejuv barnehage27 deltakere: 3 år, 4 år, 5 år

    Felleskonsert for barnehagene i Seljord sentrum. Konsertsted: Tussejuv


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sauarhagene barnehage36 deltakere: 3 år, 4 år, 5 år

    Felleskonsert for avd. Nordagutu og avd. Hjuksebø? Konsertsted: avd. Nordagutu.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Mandag 6. januar. 2020
  • International School Telemark
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Skien videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • International School Telemark
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Rauland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Skien videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Toppidrett i Telemark Ung AS
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Toppidrett i Telemark Ung AS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Rauland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Vest-Telemark vgs avd Seljord
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Tinn Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Rauland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! poesi V20Litteratur
  • Varighet: 120
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Sandøya Montessoriskole, u-trinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Åmot skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Skogmo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byplansjefene H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Kviteseid skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Skogmo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20 - 09:50
    Gimle skule14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Formidler:Siri Sandersen

  • 11:35 - 13:05
    Gimle skule14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Kragerø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20 - 09:50
    Gimle skule14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Formidler:Siri Sandersen

  • 11:35 - 13:05
    Gimle skule14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kragerø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Salte kyss V20Visuell kunst
  • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Bamble videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 13:05

    NB! Denne dagen er satt av til politikere og kommuneadministrasjon til bruk opp mot planprosesser.

    Formidler:Siri Sandersen

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Klyve barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byplansjefene H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Øyfjell oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Edland skule12 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Formidler:Håkon Gåre

  • 12:10 - 13:40
    Edland skule12 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25
    Gimle skule58 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB!! Det trengs to rom til workshop!

Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Kjørbekkhøgda skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Melum skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Melum skole10 deltakere: 1. trinn
  • 11:15
    Melum skole57 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Edland skule25 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Åmot skule50 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB!! Det trengs to rom til workshop!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Åmot skule15 deltakere: 7

    Formidler:Håkon Gåre

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Rauland skule53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB!! Det trengs to rom til workshop!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Gjerpen barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Kollmyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Kollmyr skole40 deltakere: 1a, 1b

    I klasserom for 1.trinn

  • 10:15 Kollmyr Grendehus
    Kollmyr skole132 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:40 Kollmyr Grendehus
    Kollmyr skole140 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Kviteseid skule64 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB!! Det trengs to rom til workshop!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Kjølnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Kjølnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Sandøya Montessoriskole, u-trinn
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Stridsklev ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Stridsklev ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bratsbergkleiva skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Tveten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Åmot skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kong Ødipus V20Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Kragerø skole, ungdomstrinn - Kragerø biograf
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00Avlyst
  • 12:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Ibsenhuset - Peer Gynt
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Tveten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Åmot skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Lunde barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kong Ødipus V20Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Sannidal ungdomsskole - Gymsalen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30Avlyst
  • 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Ibsenhuset - Peer Gynt
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bølehøgda skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Stathelle barneskole - Flerbruksrom
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Heistad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Edland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kong Ødipus V20Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Drangedal 10-årige skole - Tokestua
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40Avlyst
  • 12:00Avlyst
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Venstøp skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Stathelle barneskole - Flerbruksrom
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Heistad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Bø Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fredrik Brattberg V20Kunstarter i samspill, Litteratur
  • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Edland skule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Nome VGS avd. Lunde
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Nome VGS avd. Lunde70 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Produksjonsinformasjon
  • Kong Ødipus V20Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Rjukanhuset - Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45Avlyst
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Buer skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Buer skole44 deltakere: 1a, 1b

    I klasserom for 1.trinn

  • 10:10
    Buer skole107 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Enggrav skole og barnehage8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35
    Buer skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Nome VGS avd. Lunde
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kong Ødipus V20Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Rjukanhuset - Kino
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Langesund barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • International School Telemark
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Skien videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Matters at Heart V20Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Vestsiden skole, ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Langesund barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Skien videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Kragerø skole, barnetrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Telemark Toppidrettgymnas
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Telemark Toppidrettgymnas
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Kragerøskjærgården montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Telemark Toppidrettgymnas
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Kragerø skole, barnetrinn
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Sannidal skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:25
    Sannidal skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 10:55 - 11:25
    Sannidal skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:55 - 12:25
    Sannidal skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Utøver: Kort pause mellom 2. og 3. visning grunnet kort skoledag

Produksjonsinformasjon
  • Danseworkshop med Absence crew V20Scenekunst
  • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Vest-Telemark videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Helle skole - Hellehuset
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:30
    Helle skole26 deltakere: 1. trinn

    Avklart med utøver

  • 12:00 - 12:30
    Helle skole26 deltakere: 2. trinn
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Helle skole - Hellehuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Bølehøgda skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Lunde barneskole116 deltakere: 1. trinn, 3. trinn
    Melum skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Ulefoss samfunnshus - Storsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Stigeråsen skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Stigeråsen skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Ulefoss samfunnshus - Storsalen
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Åfoss skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Til skole: 1.trinn må på første forestilling, slutter klokken 11:10 på fredager

  • 11:50
    Åfoss skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Skogmo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Venstøp skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Venstøp skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Lunde 10-årige skole, barnetrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Skogmo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Bratsbergkleiva skole187 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Bratsbergkleiva skole187 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Grasmyr ungdomskole107 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Merkand skole: Informer Bamble videregående skole om bruk av gymsal

  • 13:15 - 13:55
    Grasmyr ungdomskole107 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Skogmo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Skogmo videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Kollmyr skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10
    Kollmyr skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Porsgrunn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Porsgrunn videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Porsgrunn videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Porsgrunn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Porsgrunn videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Porsgrunn videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig V20Scenekunst
  • Varighet: 30 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Sauland skule - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:40
    Tuddal montessoriskule15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ny skole, utøver avklarer rom direkte med skolen!

  • 11:10 - 11:40
    Sauland skule29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:10 - 13:40
    Hjartdal montessoriskule17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00

    Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

  • 12:00

    Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:20
    Herre 10-årige skole94 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To menn og en tavle V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00

    Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

  • 12:00

    Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To menn og en tavle V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Buer skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Enggrav skole og barnehage8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35
    Buer skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • To menn og en tavle V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Moflata skole242 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Amfi!

  • 12:45
    Moflata skole193 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Amfi!

Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Kjørbekkhøgda skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Kjørbekkhøgda skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Star Wårs (med å) V20Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Bø ungdomsskule - Frivoll Spektrum - Bø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Hjalmar Johansen Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hjalmar Johansen Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Hjalmar Johansen Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
  • Star Wårs (med å) V20Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sauherad barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Nome VGS avd. Lunde
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nome VGS avd. Lunde16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Nome VGS avd. Lunde16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Rjukan Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rjukan Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Rjukan Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:20
    Gulset ungdomsskole76 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    1 stk. trippel forestilling i Skien, ok for Madam Pysj.

  • 11:10 - 11:50
    Gulset ungdomsskole76 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Utøvere sjekke lokale direkte med skolen.

  • 13:05 - 13:45
    Gulset ungdomsskole76 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Notodden Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Notodden Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Notodden Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Notodden Videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Notodden Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Notodden Videregående skole16 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
  • Star Wårs (med å) V20Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Mæla ungdomsskole - Auditoriet (flerbrukshallen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Høydalsmo 10 årige skule - Gymsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Heistad ungdomsskole - Nye Heistadhallen
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • International School Telemark - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Stridsklev ungdomsskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Kragerø skole, ungdomstrinn - Kragerø biograf
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Sannidal ungdomsskole - Gymsalen
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AWESOMNIA H19/V20Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Tveten ungdomsskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 8. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 11:55
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 8. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Øyfjell oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 8. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 11:55
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 8. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 11:55
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hei, jeg er et dikt! H19/V20Litteratur
  • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Nome VGS avd. Lunde
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 11:55
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hei, jeg er et dikt! H19/V20Litteratur
  • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Vest-Telemark videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Fredag 3. april. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 10. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 11:55
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 10. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
  • Hei, jeg er et dikt! H19/V20Litteratur
  • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
  • Fredag 3. april. 2020
  • Porsgrunn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Sannidal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50
    Sannidal ungdomsskole14 deltakere: 10. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tveit skule / Nissedal ungdomsskule11 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00
    Tveit skule / Nissedal ungdomsskule11 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dag H19/V20Kulturarv
  • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
  • Fredag 17. april. 2020
  • Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tveit skule / Nissedal ungdomsskule11 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

  • 12:00

    Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Drangedal 10-årige skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Drangedal 10-årige skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Kroken skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Kroken skole12 deltakere: 4

    Tirsdag Formidler:Thorild Grøstad

Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Tørdal skule - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Mandag 27. april. 2020
  • Åfoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Åfoss skole38 deltakere: 1a, 1b

    I klasserom for 1.trinn

  • 11:50
    Åfoss skole128 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:05
    Åfoss skole131 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 27. april. 2020
  • Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Skotfoss Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Moflata skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Moflata skole61 deltakere: 1a, 1b, 1c

    I klasserom for 1.trinn

  • 09:45 Flerbrukshallen
    Moflata skole181 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB! Krever amfi! Vidar ordner.

  • 11:30 Flerbrukshallen
    Moflata skole193 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB! Krever amfi! Vidar ordner.

Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Langesund barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Langesund barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Langesund barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Anima V20Musikk
  • Varighet:
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Stigeråsen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Stathelle barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Stathelle barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Stathelle barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Stathelle barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Brattås skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Rjukan barneskole - Rjukanhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Rjukan barneskole - Rjukanhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Rjukan barneskole - Rjukanhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Myrene skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Tinn Montessoriskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Atrå barneskule - Atråhallen
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hus i hodet H19/V20Visuell kunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Atrå barneskule - Atråhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Borge skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Seljord barneskule180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:25
    Flatdal skule65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:40
    Åmot skule95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rauland skule86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:45
    Edland skule60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter