Den kulturelle skolesekken Telemark
Postadresse: Telemark fylkeskommune, pb. 2844, 3702 Skien
Besøksadresse: Fylkeshuset, 3706 Skien
Telefon: • Nettsted: www.dkstelemark.no
Produksjonsliste
Program
Den kulturelle skolesekken Telemark
Viser 1000 hendelser
Torsdag 3. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tveiten skole
10:00
Tveiten skole2. trinn12 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

11:45
Tveiten skole2. trinn12 deltakere
Fredag 4. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tveiten skole
09:00
Tveiten skole1. trinn14 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

10:00
Tveiten skole3a14 deltakere
11:45
Tveiten skole3b13 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tveiten skole
09:00
Tveiten skole4a14 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

10:00
Tveiten skole4b15 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Kapitelberget natur- og kulturbarnehage
09:00
Mandag 7. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Gråtenmoen barnehage
10:30
Gråtenmoen barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Mandag 7. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tinnesmoen skole
12:00
Tinnesmoen skole115 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tinnesmoen skole
08:40
Tinnesmoen skole215 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

09:40
Tinnesmoen skole321 deltakere
11:15
Tinnesmoen skole413 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Brekke barnehage
09:00
Brekke barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Tirsdag 8. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Gjerpenshavna barnehage
10:30
Gjerpenshavna barnehage1 år, 2 år33 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Lisleherad montessoriskole
08:30
Lisleherad montessoriskole1, 214 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:30
Onsdag 9. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Harmonien barnehage
09:00
Harmonien barnehage1 år, 2 år20 deltakere
09:45
Harmonien barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Limi barnehage
13:00
Limi barnehage1 år, 2 år16 deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Heddal barneskole
13:15
Heddal barneskole1a15 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Heddal barneskole
08:25
Heddal barneskole1b15 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga kort dag

09:25
Heddal barneskole2a15 deltakere
11:10
Heddal barneskole2b15 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Tiedemannsjordet barnehage
09:00
Tiedemannsjordet barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skogmusa barnehage
10:30
Skogmusa barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Heddal barneskole
08:25
Heddal barneskole3a16 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga kort dag

09:25
Heddal barneskole3b15 deltakere
11:10
Heddal barneskole4a16 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Granåsen barnehage
09:00
Granåsen barnehage1 år, 2 år18 deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Gulset barnehage
10:30
Gulset barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Mandag 14. januar. 2019
Musikk
Spillested: Sauarhagene barnehage
13:00
Sauarhagene barnehage3 år, 4 år, 5 år35 deltakere

Felleskonsert for avd. Nordagutu og avd. Hjuksebø? Konsertsted: avd. Nordagutu.

Tirsdag 15. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Heddal barneskole
08:25
Heddal barneskole4b16 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

Tirsdag 15. januar. 2019
Musikk
Spillested: Tinnesmoen barnehage
10:00
Tinnesmoen barnehage3 år, 4 år, 5 år45 deltakere
Tirsdag 15. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Gransherad 10 årige skole
11:50
13:05
Tirsdag 15. januar. 2019
Musikk
Spillested: Toppen barnehage
12:30
Toppen barnehage3 år, 4 år, 5 år50 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sætre skole
08:55
Sætre skole1a12 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

11:35
Sætre skole1b13 deltakere
12:45
Sætre skole2a19 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Musikk
Spillested: Tussejuv barnehage
10:00
Tussejuv barnehage3 år, 4 år, 5 år48 deltakere
Onsdag 16. januar. 2019
Musikk
Spillested: Heddeli barnehage
13:00
Heddeli barnehage3 år, 4 år, 5 år19 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sætre skole
08:55
Sætre skole2b20 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

11:35
Sætre skole3a18 deltakere
12:45
Sætre skole3b21 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Kverndammen barnehage
09:00
Kverndammen barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Musikk
Spillested: Brunkeberg oppvekstsenter barnehage
10:00
Brunkeberg oppvekstsenter barnehage3 år, 4 år, 5 år18 deltakere

+ 1.klassingene?

Torsdag 17. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Åfoss barnehage
10:30
Åfoss barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Musikk
Spillested: Kviteseid barnehage
13:00
Kviteseid barnehage3 år, 4 år, 5 år35 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sætre skole
08:10
Sætre skole4a16 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

08:55
Sætre skole4b15 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Loppedåpan barnehage
09:00
Loppedåpan barnehage1 år, 2 år26 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Musikk
Spillested: Flatdal barnehage
10:00
Flatdal barnehage3 år, 4 år, 5 år24 deltakere
Åmotsdal barnehage3 år, 4 år, 5 år10 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Opdalen barnehage
10:30
Opdalen barnehage1 år, 2 år12 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Høgås skole
11:35
Høgås skole115 deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Musikk
Spillested: Sauland barnehage
13:00
Hjartdal oppvekstsenter barnehage3 år, 4 år, 5 år18 deltakere
Sauland barnehage3 år, 4 år, 5 år27 deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Høgås skole
08:45
Høgås skole215 deltakere

Formidler: Thorild Grøstad

09:45
Høgås skole316 deltakere
11:35
Høgås skole414 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Venstøp barnehage
09:00
Venstøp barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Maribakkane barnehage
10:30
Maribakkane barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Gimsøy barnehage
09:00
Gimsøy barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Helgen barnehage - Samlingsrom
10:00
Helgen barnehage3 år, 4 år, 5 år20 deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Hanken Barnehage
10:30
Hanken Barnehage1 år, 2 år17 deltakere

(Hanken er en avd. under Lundedalen barnehage)

Torsdag 24. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Fagerli barnehage
13:00
Fagerli barnehage3 år, 4 år, 5 år45 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Falkum barnehage
09:00
Falkum barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Sluseparken barnehage
10:00
Skoemyra barnehage3 år, 4 år, 5 år40 deltakere
Sluseparken barnehage3 år, 4 år, 5 år41 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Trekløveren barnehage
10:30
Trekløveren barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Herregårdshavna barnehage
13:00
Herregårdshavna barnehage3 år, 4 år, 5 år48 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Musikk
Spillested: Rauland barnehage
10:00
Rauland barnehage3 år, 4 år, 5 år26 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Levangsheia barnehage
10:00
Levangsheia barnehage3 år, 4 år, 5 år21 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Musikk
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter barnehage
13:00
Øyfjell oppvekstsenter barnehage3 år, 4 år, 5 år19 deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Stiftelsen Solsikke barnehage
13:00
Stiftelsen Solsikke barnehage3 år, 4 år, 5 år18 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Musikk
Spillested: Edland barnehage
10:00
Edland barnehage3 år, 4 år, 5 år25 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Hellekirken barnehage
10:00
Hellekirken barnehage3 år, 4 år, 5 år36 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Musikk
Spillested: Åmot barnehage
13:00
Åmot barnehage3 år, 4 år, 5 år49 deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Sannidal barnehage
13:00
Sannidal barnehage3 år, 4 år, 5 år55 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Musikk
Spillested: Høydalsmo barnehage
10:00
Høydalsmo barnehage3 år, 4 år, 5 år17 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Siritun barnehage
10:00
Siritun barnehage3 år, 4 år, 5 år49 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Musikk
Spillested: Dalen barnehage
13:00
Dalen barnehage3 år, 4 år, 5 år32 deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Rømerverven barnehage
13:00
Rømerverven barnehage3 år, 4 år, 5 år41 deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Musikk
Spillested: Treungen barnehage - Fleirbrukshuset ved Tveit Ungdomsskule
10:00
Felle barnehage3 år, 4 år, 5 år14 deltakere
Haugsjåsund barnehage3 år, 4 år, 5 år14 deltakere
Kyrkjebygda barnehage3 år, 4 år, 5 år14 deltakere
Treungen barnehage3 år, 4 år, 5 år24 deltakere

Konserten blir i kinoen i fleirbrukhuset ved Tveit skule i Treungen. Kontaktperson på huset: Anne Margrethe Espelid.

https://goo.gl/maps/m184jAQR3PB2

Torsdag 31. januar. 2019
Musikk
Spillested: Fyresdal barnehage
13:00
Fyresdal barnehage3 år, 4 år, 5 år42 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tørdal barnehage
10:00
Tørdal barnehage3 år, 4 år, 5 år15 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Folkestad skule
10:30
Folkestad skule5. trinn, 6. trinn35 deltakere
12:30
Folkestad skule7. trinn24 deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Heirekshaug Barnehage
13:00
Heirekshaug Barnehage3 år, 4 år, 5 år70 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Bø Skule
08:45
Bø Skule5a23 deltakere
10:30
Bø Skule5b22 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Solstua Kulturbarnehage
10:00
Solstua Kulturbarnehage 3 år, 4 år, 5 år30 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Myrene skole
11:45
Myrene skole5A, 5B42 deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Grashoppa barnehage
13:00
Grashoppa barnehage3 år, 4 år, 5 år40 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Myrene skole
09:15
Myrene skole616 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

11:45
Myrene skole616 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Rønholt frilufts- og idrettsbarnehage
10:00
Rønholt frilufts- og idrettsbarnehage3 år, 4 år, 5 år40 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Bø Skule
10:30
Bø Skule6a20 deltakere
12:30
Bø Skule6b19 deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tiriltoppen barnehage
13:00
Tiriltoppen barnehage3 år, 4 år, 5 år32 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Myrene skole
09:15
Myrene skole7A, 7B19 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

11:45
Myrene skole7A17 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Falkåsen kunst- og kulturbarnehage
10:00
Falkåsen kunst- og kulturbarnehage3 år, 4 år, 5 år40 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Bø Skule
10:30
Bø Skule6c19 deltakere
12:30
Bø Skule7a23 deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Stokkevannet barnehage
13:00
Stokkevannet barnehage3 år, 4 år, 5 år45 deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Bø Skule
08:45
Bø Skule7b23 deltakere
10:30
Bø Skule7c22 deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveten barneskole
09:00
Tveten barneskole5a18 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

11:30
Tveten barneskole5b18 deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveten barneskole
09:00
Tveten barneskole6a14 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

11:30
Tveten barneskole6b14 deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveten barneskole
08:30
Tveten barneskole7a21 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

10:40
Tveten barneskole7b21 deltakere

Avviker fra skolens timeplanen pga kort dag.


Torsdag 21. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brevik oppvekstsenter
10:35
Brevik oppvekstsenter6. trinn15 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

12:25
Brevik oppvekstsenter6. trinn15 deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brevik oppvekstsenter
08:30
Brevik oppvekstsenter712 deltakere

Formidler: Gabor Magyari


10:35
Mandag 25. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brevik oppvekstsenter
08:30
Brevik oppvekstsenter516 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen

Mandag 25. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sandøya Montessoriskole
12:45
Sandøya Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen


Ferje Sandøya 12:00, retur 15:55

Se også: http://fergene.no/site/rutetider/



Tirsdag 26. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Klevstrand skole
09:00
Klevstrand skole710 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen

12:30
Klevstrand skole710 deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Klevstrand skole
09:00
Klevstrand skole514 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen

11:00
Klevstrand skole514 deltakere

Aviker fra timeplan grunnet kort dag.

Torsdag 28. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Klevstrand skole
09:00
Klevstrand skole6. trinn17 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen

12:30
Klevstrand skole6. trinn17 deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bergsbygda Montessoriskole
09:30
Bergsbygda Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere

Formidler: Morten Kildevæld Larsen

12:30
Bergsbygda Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
08:30
Vestsiden skole, barnetrinn5a20 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

12:00
Onsdag 3. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
08:30
Vestsiden skole, barnetrinn6a19 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

10:30
Torsdag 4. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
08:30
Vestsiden skole, barnetrinn7a19 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

12:00
Torsdag 4. april. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Uksodden barnehage
10:00
Uksodden barnehage3 år, 4 år, 5 år50 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Musikk • Varighet: 30 minutter
Spillested: Sundby barnehage
13:00
Sundby barnehage3 år, 4 år, 5 år39 deltakere
Mandag 8. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Klyve barneskole - Nye gymsal
09:45
Klyve barneskole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c135 deltakere
11:35
Klyve barneskole3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c147 deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Klyve barneskole - Nye gymsal
09:45
Klyve barneskole6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c124 deltakere
12:45
Kilebygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Klyve barneskole4d, 5a, 5b, 5c99 deltakere
SPT avd. Svanen skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Venstøp skole - Gymsal
09:15
Venstøp skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b110 deltakere

Skolen blender gymsal selv.

10:20
Venstøp skole4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b151 deltakere

Tidspunkt avviker fra timeplan pga kort skoledag/andre aktiviteter

Torsdag 11. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Skotfoss Oppvekstsenter - Gymsal
09:15
Skotfoss Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn133 deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Melum skole
12:10
Melum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Fredag 12. april. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Bratsbergkleiva skole - Gymsal
09:15
Bratsbergkleiva skole1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b135 deltakere
10:50
Bratsbergkleiva skole4a, 4b, 4c, 5a, 5b112 deltakere
12:30
Bratsbergkleiva skole6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c120 deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brattås skole
08:30
Brattås skole6. trinn11 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

10:40
Brattås skole6. trinn11 deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brattås skole
10:50
Brattås skole5. trinn12 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

12:30
Brattås skole5. trinn12 deltakere
Fredag 26. april. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Brattås skole
08:30
Brattås skole7b15 deltakere

Formidler: Siri Sandersen

10:50
Brattås skole7a14 deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Borge skole
11:00
Borge skole5a16 deltakere

Formidler: Morten kildevæld Larsen


12:45
Borge skole5b16 deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Borge skole
08:30
Borge skole5c15 deltakere

Formidler:Morten kildevæld Larsen 

11:00
Borge skole6b18 deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Borge skole
08:30
Borge skole6c18 deltakere

Formidler: Morten kildevæld Larsen

Torsdag 9. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Borge skole
10:30
Borge skole6a18 deltakere

Formidler: Morten kildevæld Larsen

12:45
Borge skole7a16 deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Borge skole
10:30
Borge skole7b16 deltakere

Formidler: Morten kildevæld Larsen

12:45
Borge skole7c15 deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Helle skole
09:30
Helle skole124 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:00
Helle skole224 deltakere
13:00
Helle skole418 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Helle skole
09:30
Helle skole318 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:00
Helle skole318 deltakere
13:00
Helle skole418 deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Grønli skole
10:30
Grønli skole5a23 deltakere

Formidler: Gabor Magyari


12:30
Grønli skole5b22 deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Grønli skole
08:30
Grønli skole6a20 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

10:30
Grønli skole6b17 deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sannidal skole
09:40
Sannidal skole123 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:05
Sannidal skole223 deltakere
11:50
Sannidal skole314 deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sannidal skole
09:40
Sannidal skole314 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:05
Sannidal skole422 deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Grønli skole
10:30
Grønli skole7a22 deltakere

Formidler: Gabor Magyari

12:30
Grønli skole7b15 deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Levangsheia skole
13:45
Levangsheia skole1, 2, 3, 422 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Langesund barneskole
08:55
Langesund barneskole5a25 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

11:50
Langesund barneskole5b25 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Heistad skole
09:15
Heistad skole5a22 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35
Heistad skole5b22 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Min barnehage, Øyekast
09:30
Min barnehage, Øyekast1 år, 2 år27 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Musikk
Spillested: Sandvoll barnehage
10:00
Sandvoll barnehage3 år, 4 år, 5 år60 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Eplehagen barnehage
13:00
Eplehagen barnehage1 år, 2 år24 deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Musikk
Spillested: Maurtuva Barnehage
13:00
Maurtuva Barnehage3 år, 4 år, 5 år45 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Langesund barneskole
08:55
Langesund barneskole6. trinn26 deltakere
10:50
Langesund barneskole6. trinn26 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

Tirsdag 21. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn - Kragerø bibliotek
09:00
Kragerø skole, barnetrinn1a14 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:40
12:40
Tirsdag 21. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Heistad skole
09:15
Heistad skole5c21 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35
Heistad skole6a15 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skrapeklev barnehage
09:30
Skrapeklev barnehage1 år, 2 år24 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Musikk
Spillested: Gullbring barnehage
10:00
Gullbring barnehage3 år, 4 år, 5 år63 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skogtoppen Barnehage
11:00
Skogtoppen Barnehage 1 år, 2 år19 deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Musikk
Spillested: Veslekroa studentbarnehage
13:00
Bøhamna barnehage3 år, 4 år, 5 år33 deltakere
Veslekroa studentbarnehage 3 år, 4 år, 5 år39 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Langesund barneskole
08:55
Langesund barneskole7a22 deltakere
11:50
Langesund barneskole7b21 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

Onsdag 22. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn - Kragerø bibliotek
09:00
Kragerø skole, barnetrinn2b15 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:40
11:15
Onsdag 22. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Heistad skole
09:15
Heistad skole6b15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35
Heistad skole6c14 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Tippen barnehage
09:30
Tippen barnehage1 år, 2 år20 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Musikk
Spillested: Læringsverkstedet AS Gvarv barnehage
10:00
Læringsverkstedet AS Gvarv barnehage3 år, 4 år, 5 år55 deltakere

Felleskonsert for Gvarv og avd. Hørte? Konsertsted Gvarv barnehage

Onsdag 22. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Skrukkerød barnehage
11:00
Skrukkerød barnehage1 år, 2 år24 deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Musikk
Spillested: Folkestad barnehage
13:00
Folkestad barnehage3 år, 4 år, 5 år40 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:30
Rugtvedt 10-årige skole5. trinn33 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

11:35
Rugtvedt 10-årige skole6. trinn33 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

Torsdag 23. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn - Kragerø bibliotek
09:00
Kragerø skole, barnetrinn3b19 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:40
12:40
Torsdag 23. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Heistad skole
09:15
Heistad skole7a20 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt


11:35
Heistad skole7b19 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Vallermyrene barnehage
09:30
Vallermyrene barnehage1 år, 2 år32 deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Vest-tun barnehage
11:00
Vest-tun barnehage1 år, 2 år24 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:30
11:35
Fredag 24. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Heistad skole
08:30
Heistad skole7c19 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Fredag 24. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Lundelia barnehage
09:15
Lundelia barnehage1 år, 2 år23 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Musikk • Varighet:
Spillested: Nystrand barnehage
10:30
Nystrand barnehage1 år, 2 år18 deltakere
11:15
Nystrand barnehage1 år, 2 år18 deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
11:00
Kragerøskjærgården montessoriskole113 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

Ferje fra Kragerø 09:00 eller 09:55, retur 14:30

Mandag 27. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langangen skole
09:15
Langangen skole5, 718 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:30
Langangen skole616 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Musikk
Spillested: Furuheim barnehage
10:00
Furuheim barnehage3 år, 4 år, 5 år30 deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Musikk
Spillested: Vesletun barnehage
13:00
Vesletun barnehage3 år, 4 år, 5 år45 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Herre 10-årige skole
08:45
Herre 10-årige skole5. trinn, 6. trinn29 deltakere
11:40
Herre 10-årige skole7. trinn26 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Musikk
Spillested: Skibakkesletta barnehage
10:00
Skibakkesletta barnehage3 år, 4 år, 5 år36 deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: International School Telemark
10:25
International School Telemark4. trinn20 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Tirsdag 28. mai. 2019
Musikk
Spillested: Dale Bakhus barnehage
13:00
Dale Bakhus barnehage3 år, 4 år, 5 år30 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Rønholt 10-årige skole
08:15
Rønholt 10-årige skole5. trinn, 6. trinn29 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

12:00
Rønholt 10-årige skole7. trinn16 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Musikk
Spillested: Øverland barnehage
10:00
Øverland barnehage3 år, 4 år, 5 år30 deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: International School Telemark
10:25
International School Telemark719 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt


Onsdag 29. mai. 2019
Musikk
Spillested: Tuddal oppvekstsenter barnehage
13:00
Hjartdal oppvekstsenter barnehage3 år, 4 år, 5 år18 deltakere
Tuddal oppvekstsenter barnehage3 år, 4 år, 5 år16 deltakere

Hjartdal barnehage kommer på besøk til Tuddal barnehage



Mandag 3. juni. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Stathelle barneskole
08:45
Stathelle barneskole5. trinn27 deltakere

Klokkeslett avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til 75 min opplegg

11:45
Stathelle barneskole5. trinn27 deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Moflata skole - Flerbrukshallen
09:45
Moflata skole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b160 deltakere
11:30
Moflata skole3c, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d156 deltakere
12:45
Moflata skole6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c121 deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stridsklev skole
10:50
Stridsklev skole5Blå16 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Tirsdag 4. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stridsklev skole
08:30
Stridsklev skole5Grønn15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:50
Stridsklev skole5Rød15 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Stathelle barneskole
08:45
Stathelle barneskole6. trinn34 deltakere
11:45
Stathelle barneskole6. trinn34 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åfoss skole - Gymsal
09:15
Åfoss skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b173 deltakere
11:50
Åfoss skole5a, 5b, 6a, 6b, 7. trinn117 deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Rjukan barneskole
09:50
Rjukan barneskole1a14 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

11:30
Rjukan barneskole1b15 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stridsklev skole
08:30
Stridsklev skole4Blå18 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:50
Stridsklev skole4Grønn19 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Film • Varighet: 2 x 45 minutt
Spillested: Stathelle barneskole
08:45
Stathelle barneskole7. trinn36 deltakere
11:45
Stathelle barneskole7. trinn36 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Rjukan barneskole
08:55
Rjukan barneskole2a14 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

09:50
Rjukan barneskole2b15 deltakere
12:15
Rjukan barneskole3a18 deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Buer skole - Gymsal
09:25
Buer skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b143 deltakere
Enggrav skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn6 deltakere
11:35
Buer skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b126 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stridsklev skole
08:30 Avlyst
Stridsklev skole6Rød- deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:50
Stridsklev skole7Blå16 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Gjerpen barneskole - Aula
09:15
Gjerpen barneskole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b158 deltakere
11:30
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Gjerpen barneskole4a, 4b, 5a, 5b107 deltakere
13:15
Gjerpen barneskole6a, 6b, 7a, 7b130 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Rjukan barneskole
09:50
Rjukan barneskole3b18 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

11:30
Rjukan barneskole4a15 deltakere
13:10
Rjukan barneskole4b14 deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: Toppidrett i Telemark Ung AS
12:00
Toppidrett i Telemark Ung AS10. trinn30 deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stridsklev skole
08:30
Stridsklev skole7Grønn16 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:50
Stridsklev skole7Rød16 deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Stigeråsen skole - Gymsal
09:15
Stigeråsen skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b124 deltakere
11:45
Stigeråsen skole4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b165 deltakere
Tirsdag 11. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kjørbekkhøgda skole - Gymsal
10:15 Avlyst
Kjørbekkhøgda skole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3a, 3b- deltakere
Tirsdag 11. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ibsenhuset - Eyolf (kjeller)
11:45
Barnehagen Gustavas HageFørskolegruppa10 deltakere
Kapitelberget natur- og kulturbarnehageførskolegruppa12 deltakere
Tufte barnehageførskolegruppa3 deltakere
Åfoss barnehageavd. fuglespretten, førskolegruppa6 deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kollmyr skole - Kollmyr Grendehus
09:15
Kollmyr skole1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a153 deltakere
11:10
Kollmyr skole4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b164 deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Miland skole
09:15
Miland skole1, 217 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

10:40
Miland skole3, 416 deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tinn Montessoriskole
13:00
Tinn Montessoriskole1, 2, 3, 415 deltakere
Torsdag 13. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
09:15
Lunde barneskole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b148 deltakere
11:45
Lunde barneskole3b, 3c, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c166 deltakere
Torsdag 13. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Atrå barneskule
09:45
Atrå barneskule114 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

10:40
Atrå barneskule223 deltakere
12:10
Atrå barneskule317 deltakere
Fredag 14. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Atrå barneskule
09:00
Atrå barneskule418 deltakere

Formidler:Torhild Grøstad

Fredag 14. juni. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
09:30
Bølehøgda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn187 deltakere
11:45
Lunde barneskole6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, Velkomstklasse 1, Velkomstklasse 2152 deltakere
Fredag 14. juni. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Hovin skule
11:00
Hovin skule1, 2, 3, 47 deltakere
Torsdag 22. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Helle skole
11:00 - 11:45
Helle skole126 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

13:00 - 13:45
Helle skole325 deltakere
Fredag 23. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Helle skole
09:30 - 10:15
Helle skole226 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:00 - 11:45
Helle skole418 deltakere
11:45 - 12:30
Helle skole418 deltakere
Mandag 26. august. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn8. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn8. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 26. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00 - 09:45
Kragerø skole, barnetrinn1a14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
Mandag 26. august. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Kroa i Bø
10:30
Bø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn190 deltakere
Sauherad barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn137 deltakere

Ståkonsert!

12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG3390 deltakere

Ståkonsert!

Mandag 26. august. 2019
Musikk
Spillested: Sætre skole
11:35
Sætre skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn131 deltakere
12:45
Sætre skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn8. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn8. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 27. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00 - 09:45
Kragerø skole, barnetrinn2a14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
12:30 - 13:15
Tirsdag 27. august. 2019
Musikk
Spillested: Sauland skule - Gymsal
09:15
Hjartdal montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Sauland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Lundevang
10:15
Lunde 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere

Ståkonserter!

12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG3150 deltakere

Ståkonserter!

Tirsdag 27. august. 2019
Musikk
Spillested: Tuddal montessoriskule - Gymsal
12:30
Tuddal montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Onsdag 28. august. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn9. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn9. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 28. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00 - 09:45
Kragerø skole, barnetrinn3b15 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
Onsdag 28. august. 2019
Musikk
Spillested: Høgås skole - Gymsal
09:45
Høgås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Onsdag 28. august. 2019
Musikk
Spillested: Tveiten skole - Gymsal
12:00
Tveiten skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn153 deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Musikk
Spillested: Gransherad 10 årige skole - Gymsal
09:00
Gransherad 10 årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00 - 09:45
Kragerø skole, barnetrinn4a19 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
Torsdag 29. august. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Bok- og blueshuset Notodden - Livescenen
10:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3285 deltakere

Ståkonserter!

12:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3285 deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Musikk
Spillested: Heddal barneskole - Gymsal
11:10
Heddal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn128 deltakere
12:20
Heddal barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Levangsheia skole
13:45 - 14:30
Levangsheia skole1, 2, 3, 420 deltakere
Fredag 30. august. 2019
Musikk
Spillested: Rjukanhuset - Kino
08:55
Rjukan barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5a138 deltakere
09:50
Miland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Rjukan barneskole5b, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere
Fredag 30. august. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sannidal skole
09:40 - 10:25
Sannidal skole118 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:05 - 11:50
Sannidal skole218 deltakere
Fredag 30. august. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
10:00
Edland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn25 deltakere
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Høydalsmo 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Kviteseid skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Rauland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Tokke 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Åmot skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere

Ikke amfi! Oppbygging av scene med elementer!

11:35
Vest-Telemark videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere

Ikke amfi! Oppbygging av scene med elementer!

Mandag 2. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn9. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn9. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 2. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sannidal skole
09:40 - 10:25
Sannidal skole324 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:05 - 11:50
Sannidal skole427 deltakere
Mandag 2. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Parkbiografen
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG3540 deltakere

Ståkonserter! Alle elevene går til Parkbiografen.

14:30
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG3540 deltakere

Ståkonserter! Alle elevene går til Parkbiografen.

Mandag 2. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Seljord ungdomsskole - Granvin kulturhus, kinosalen
12:50
Seljord ungdomsskole10. trinn, 9. trinn77 deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 3. september. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Edland skule
09:00
Edland skule6. trinn10 deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Bamble videregående skole
10:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG3285 deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
10:30 - 11:15
Kragerøskjærgården montessoriskole113 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:30 - 12:15
Kragerøskjærgården montessoriskole213 deltakere

NB! Ferge fra Kragerø til Skåtøy kl.0900 (gjelder formidler)

13:00 - 13:45
Tirsdag 3. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
10:30
Bø ungdomsskule10. trinn, 9. trinn64 deltakere
Sauherad barne- og ungdomsskole10. trinn, 9. trinn44 deltakere
12:30
Bø ungdomsskule10. trinn, 9. trinn64 deltakere
Sauherad barne- og ungdomsskole10. trinn, 9. trinn44 deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Parkbiografen
14:30
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3550 deltakere

Ståkonsert - max 600 pr. konsert!

Onsdag 4. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
08:15
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 4. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
08:30 - 09:15
Holla 10-årige skole, barnetrinn1a15 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
11:30 - 12:15
Onsdag 4. september. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Edland skule
09:00
Edland skule7. trinn5 deltakere
Onsdag 4. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
10:00
Høydalsmo 10 årige skule10. trinn, 9. trinn12 deltakere
Tokke 10 årige skule10. trinn, 9. trinn33 deltakere
Onsdag 4. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Parkbiografen
10:15
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3400 deltakere
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG3130 deltakere

Ståkonsert - max 600 pr. konsert! Buss til Parkbiografen kjører fra skolen kl.09.50, retur kl.11.00

12:20
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3400 deltakere
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG3130 deltakere

Ståkonsert! Buss fra Skogmo til Parkbiografen kjører fra skolen kl.12.00. Retur til skolen kl.13.00. Toppidrett jogger ned og tilbake!

Torsdag 5. september. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter
08:10
Øyfjell oppvekstsenter6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
08:30 - 09:15
Holla 10-årige skole, barnetrinn2b14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
11:30 - 12:15
Torsdag 5. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole8a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole8a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 5. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Gimle skule - Fyresdal samfunnshus
10:00
Gimle skule10. trinn, 9. trinn39 deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
10:30
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG3285 deltakere

Ståkonsert!

Fredag 6. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
08:30 - 09:15
Holla 10-årige skole, barnetrinn3b14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:30 - 11:15
Fredag 6. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole8b13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole8b13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 6. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
09:25
Kviteseid skule10. trinn, 9. trinn47 deltakere
Fredag 6. september. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Kragerø Videregående skole - Kantine / Aula
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3224 deltakere

Ståkonsert!

12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3224 deltakere
Fredag 6. september. 2019
Kunstarter i samspill, Musikk, Litteratur • Varighet: 40 min
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule - Gymsal
12:45
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn, 9. trinn33 deltakere
Mandag 9. september. 2019
Musikk
Spillested: Brunkeberg Oppvekstsenter - Gymsal
10:00
Brunkeberg Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
Mandag 9. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
10:00 - 10:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1a13 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

12:00 - 12:45
13:15 - 14:00
Mandag 9. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Grasmyrhallen
10:15
Langesund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn, Havhesten109 deltakere
Mandag 9. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Grasmyr ungdomskole - Grasmyrhallen
12:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn214 deltakere

Skole informere Bamble videregående

Mandag 9. september. 2019
Musikk
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
12:50
Kviteseid skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn101 deltakere
Straumsnes oppvekstsenter Vrådal3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Gymsal ungdomstrinn
09:00
Rugtvedt 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn73 deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Appelsinia sirkustelt
09:30
Moflata skole5. trinn61 deltakere
Venstøp skole5. trinn45 deltakere

Marius Molaug: Verdens verste-serien

10:45
Bratsbergkleiva skole5. trinn63 deltakere
Skotfoss Oppvekstsenter5. trinn22 deltakere

Marius Molaug: Verdens verste-serien

Tirsdag 10. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Skien kulturskole
09:30 Vognhallen
Bratsbergkleiva skole5. trinn63 deltakere

Heidi Linde: Olivia liv: Annenhver uke

09:30 Blackbox (3.etg.)
Moflata skole3. trinn58 deltakere

Marit Nicolaysen: Svein og Rotta + Rotter

10:45 Vognhallen
Venstøp skole5. trinn45 deltakere

Heidi Linde: Olivia liv: Annenhver uke

10:45 Blackbox (3.etg.)
Kollmyr skole3. trinn47 deltakere

Marit Nicolaysen: Svein og Rotta + Rotter

Tirsdag 10. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Ibsenhuset
09:30 Nora (kjeller)
Skotfoss Oppvekstsenter5. trinn22 deltakere

Lene Ask: ​​​​​​​Mai og Juni(Mysteriet Mai-serien)

09:30 Anitra
Stigeråsen skole5. trinn46 deltakere

Andreas Iversen:​​​​​​​ Edvard Rubikons mysterier

09:30 Peer Gynt
Buer skole5. trinn36 deltakere
Enggrav skole og barnehage5. trinn2 deltakere
Kjørbekkhøgda skole5. trinn44 deltakere

Bobbie Peers: ​​​​​​​Luridiumstyven

09:30 Eyolf (kjeller)
Bratsbergkleiva skole3. trinn48 deltakere
Skotfoss Oppvekstsenter3. trinn23 deltakere

Cammila Kuhn: Billedbøker/humor

09:30 Hedda (kjeller)
Venstøp skole3. trinn38 deltakere

Line Baugstø: Sofie og Nadia

09:30 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Kollmyr skole3. trinn47 deltakere

Hans J. Sandnes: Detektivbyrå nummer 2 

09:30 Dovregubbens hall
Kilebygda Montessoriskole3. trinn5 deltakere
Klyve barneskole3. trinn66 deltakere
Melum skole3. trinn14 deltakere
SPT avd. Svanen skole3. trinn2 deltakere

Arne Svingen: Agent Griff m.fl.

10:45 Nora (kjeller)
Buer skole5. trinn36 deltakere
Enggrav skole og barnehage5. trinn2 deltakere

Lene Ask: ​​​​​​​Mai og Juni(Mysteriet Mai-serien)

10:45 Anitra
Kjørbekkhøgda skole5. trinn44 deltakere

Andreas Iversen:​​​​​​​ Edvard Rubikons mysterier

10:45 Peer Gynt
Moflata skole5. trinn61 deltakere
Stigeråsen skole5. trinn46 deltakere

Bobbie Peers: ​​​​​​​Luridiumstyven

10:45 Eyolf (kjeller)
Kilebygda Montessoriskole3. trinn5 deltakere
Klyve barneskole3. trinn66 deltakere
SPT avd. Svanen skole3. trinn2 deltakere

Cammila Kuhn: Billedbøker/humor

10:45 Hedda (kjeller)
Melum skole3. trinn14 deltakere
Skotfoss Oppvekstsenter3. trinn23 deltakere

Line Baugstø: Sofie og Nadia

10:45 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Bratsbergkleiva skole3. trinn48 deltakere

Hans J. Sandnes: Detektivbyrå nummer 2 

10:45 Dovregubbens hall
Moflata skole3. trinn58 deltakere
Venstøp skole3. trinn38 deltakere

Arne Svingen: Agent Griff m.fl.

Tirsdag 10. september. 2019
Musikk
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule - Gymsal
09:45
Kyrkjebygda Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
10:00 - 10:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn2b12 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

12:00 - 12:45
13:15 - 14:00
Tirsdag 10. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
12:15
Rønholt 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn46 deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Musikk
Spillested: Gimle skule - Fyresdal samfunnshus
13:10
Gimle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn119 deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
09:00 - 09:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn416 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:45 - 12:30
Onsdag 11. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Tveten ungdomsskole9b25 deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
09:30
Herre 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn45 deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Musikk
Spillested: Høydalsmo 10 årige skule - Gymsalen
09:30
Høydalsmo 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Appelsinia sirkustelt
09:30
Klyve barneskole5. trinn93 deltakere

Marius Molaug: Verdens verste-serien

10:45
Moflata skole5. trinn61 deltakere

Marius Molaug: Verdens verste-serien

Onsdag 11. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Skien kulturskole
09:30 Vognhallen
Moflata skole5. trinn61 deltakere

Heidi Linde: Olivia liv: Annenhver uke

09:30 Blackbox (3.etg.)
Kjørbekkhøgda skole3. trinn43 deltakere

Marit Nicolaysen: Svein og Rotta + Rotter

10:45 Vognhallen
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole5. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole5. trinn48 deltakere

Heidi Linde: Olivia liv: Annenhver uke

10:45 Blackbox (3.etg.)
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole3. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole3. trinn53 deltakere

Marit Nicolaysen: Svein og Rotta + Rotter

Onsdag 11. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Ibsenhuset
09:30 Nora (kjeller)
Bølehøgda skole5. trinn17 deltakere
Melum skole5. trinn7 deltakere

Lene Ask: ​​​​​​​Mai og Juni(Mysteriet Mai-serien)

09:30 Anitra
Kollmyr skole5. trinn42 deltakere

Andreas Iversen:​​​​​​​ Edvard Rubikons mysterier

09:30 Peer Gynt
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole5. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole5. trinn48 deltakere
Kilebygda Montessoriskole5. trinn3 deltakere
Åfoss skole5. trinn45 deltakere

Bobbie Peers: ​​​​​​​Luridiumstyven

09:30 Eyolf (kjeller)
Lunde barneskole3. trinn64 deltakere

Cammila Kuhn: Billedbøker/humor

09:30 Hedda (kjeller)
Bølehøgda skole3. trinn25 deltakere

Line Baugstø: Sofie og Nadia

09:30 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Buer skole3. trinn36 deltakere
Stigeråsen skole3. trinn48 deltakere

Hans j. Sandnes: Detektivbyrå nummer 2 

09:30 Dovregubbens hall
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole3. trinn1 deltakere
Enggrav skole og barnehage3. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole3. trinn53 deltakere
Åfoss skole3. trinn47 deltakere

Arne Svingen: Agent Griff m.fl.

10:45 Nora (kjeller)
Kollmyr skole5. trinn42 deltakere

Lene Ask: ​​​​​​​Mai og Juni(Mysteriet Mai-serien)

10:45 Anitra
Kilebygda Montessoriskole5. trinn3 deltakere
Åfoss skole5. trinn45 deltakere

Andreas Iversen:​​​​​​​ Edvard Rubikons mysterier

10:45 Peer Gynt
Bølehøgda skole5. trinn17 deltakere
Klyve barneskole5. trinn93 deltakere
Melum skole5. trinn7 deltakere

Bobbie Peers: ​​​​​​​Luridiumstyven

10:45 Eyolf (kjeller)
Bølehøgda skole3. trinn25 deltakere
Åfoss skole3. trinn47 deltakere

Cammila Kuhn: Billedbøker/humor

10:45 Hedda (kjeller)
Buer skole3. trinn36 deltakere
Enggrav skole og barnehage3. trinn1 deltakere

Line Baugstø: Sofie og Nadia

10:45 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Kjørbekkhøgda skole3. trinn43 deltakere

Hans j. Sandnes: Detektivbyrå nummer 2 

10:45 Dovregubbens hall
Lunde barneskole3. trinn64 deltakere
Stigeråsen skole3. trinn48 deltakere

Arne Svingen: Agent Griff m.fl.

Onsdag 11. september. 2019
Musikk
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
11:55
Tokke 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn142 deltakere
Åmdals Verk skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Tokestua - Kultursal
13:40
Drangedal 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn157 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Heddal ungdomsskole - Huskestua
08:55
Heddal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn118 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Tveten ungdomsskole9c25 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bø Skule
09:15 - 10:00
Bø Skule1a21 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:00 - 11:45
Bø Skule1b21 deltakere
12:30 - 13:15
Bø Skule1c22 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Musikk
Spillested: Tinn Montessoriskole
09:30
Hovin skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Tinn Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
10:00
Rjukan ungdomsskole8. trinn34 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Toppidrett i Telemark Ung AS
12:00
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere

Ørjan Karlsson kommer til skolen

Torsdag 12. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Appelsinia sirkustelt
12:00
Gimsøy ungdomsskole9. trinn111 deltakere
Siljan ungdomsskole9. trinn27 deltakere

Arne Svingen: Alt jeg skylder deg er juling

Torsdag 12. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Skien kulturskole
12:00 Blackbox (3.etg.)
Mæla ungdomsskole9a, 9b53 deltakere

Marta Breen: ​​​​​​​Kvinner i kamp

12:00 Vognhallen
Gjerpen Ungdomsskole9A, 9B49 deltakere

Agnar Lirhus: ​​​​​​​Ellers er jeg ikke noe menneske

Torsdag 12. september. 2019
Musikk
Spillested: Atrå barneskule - Allrom
12:10
Atrå barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn125 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Rjukanhuset - Kino
13:10
Atrå ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Ibsenhuset
17:00 Festivalparken(parken utenfor Ibsenhuset)
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole9. trinn3 deltakere
Gimsøy ungdomsskole9. trinn111 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole9. trinn91 deltakere
Gulset ungdomsskole9. trinn121 deltakere
Kongerød ungdomsskole9. trinn66 deltakere
Menstad ungdomsskole9. trinn112 deltakere
Mæla ungdomsskole9. trinn80 deltakere
Siljan ungdomsskole9. trinn27 deltakere
SPT avd. Svanen skole9. trinn6 deltakere
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere

Konsert med Hkeem!!

12:00 Anitra
Gjerpen Ungdomsskole9C, 9D42 deltakere

Bjørn Ingvaldsen: ​​​​​​​Far din

12:00 Peer Gynt
Menstad ungdomsskole9. trinn112 deltakere
Mæla ungdomsskole9c27 deltakere
SPT avd. Svanen skole9. trinn6 deltakere

Liv Guldbrandsen: ​​​​​​​Papirfly

12:00 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Kongerød ungdomsskole9. trinn66 deltakere

Michael Stilson: ​​​​​​​Bare spille ball

12:00 Dovregubbens hall
Gulset ungdomsskole9. trinn121 deltakere

Anette Munch: Dropout

​​​​​​​

13:30
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole9. trinn3 deltakere
Gimsøy ungdomsskole9. trinn111 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole9. trinn91 deltakere
Gulset ungdomsskole9. trinn121 deltakere
Kongerød ungdomsskole9. trinn66 deltakere
Menstad ungdomsskole9. trinn112 deltakere
Mæla ungdomsskole9. trinn80 deltakere
Siljan ungdomsskole9. trinn27 deltakere
SPT avd. Svanen skole9. trinn6 deltakere
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere

Workshop: Informasjon og påmeldingsskjema sendes direkte til skolene i begynnelsen av juni

15:00
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole9. trinn3 deltakere
Gimsøy ungdomsskole9. trinn111 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole9. trinn91 deltakere
Gulset ungdomsskole9. trinn121 deltakere
Kongerød ungdomsskole9. trinn66 deltakere
Menstad ungdomsskole9. trinn112 deltakere
Mæla ungdomsskole9. trinn80 deltakere
Siljan ungdomsskole9. trinn27 deltakere
SPT avd. Svanen skole9. trinn6 deltakere
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere

Workshop: Informasjon og påmeldingsskjema sendes direkte til skolene i begynnelsen av juni

Torsdag 12. september. 2019
Litteratur • Varighet:
Spillested: Ibsenhuset
17:00 Festivalparken(parken utenfor Ibsenhuset)
14:00 Festivalparken(parken utenfor Ibsenhuset)
15:00 Dovregubbens hall
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG166 deltakere
Skien videregående skoleVG166 deltakere
Skogmo videregående skoleVG166 deltakere

Annette Munch: Drop out

16:00 Festivalparken(parken utenfor Ibsenhuset)
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG166 deltakere
Skien videregående skoleVG166 deltakere
Skogmo videregående skoleVG166 deltakere

Lokale artister

Fredag 13. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
08:30
Rjukan ungdomsskole8. trinn34 deltakere
Fredag 13. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Notodden teater - Teatersal
09:00
Notodden ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn318 deltakere
Fredag 13. september. 2019
Musikk
Spillested: Lisleherad montessoriskole - Gymsal
09:15
Lisleherad montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Fredag 13. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bø Skule
09:15 - 10:00
Bø Skule2a21 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:00 - 11:45
Bø Skule2b21 deltakere
12:30 - 13:15
Bø Skule2c22 deltakere
Fredag 13. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Appelsinia sirkustelt
09:30
Moflata skole7. trinn58 deltakere
Skotfoss Oppvekstsenter7. trinn15 deltakere
Venstøp skole7. trinn25 deltakere

M. Stilson: ​​​​​​​Bare spille ball

10:45
Bratsbergkleiva skole7. trinn57 deltakere
Kilebygda Montessoriskole7. trinn3 deltakere
Kjørbekkhøgda skole7. trinn28 deltakere
Melum skole7. trinn12 deltakere

M. Stilson: ​​​​​​​Bare spille ball

Fredag 13. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Skien kulturskole
09:30 Blackbox (3.etg.)
Åfoss skole7. trinn48 deltakere

Audhild Solberg: ​​​​​​​Den svartkledde jenta

09:30 Vognhallen
Buer skole7. trinn38 deltakere
Melum skole7. trinn12 deltakere

Agnar Lirhus: Ellers er jeg ikke noe menneske

10:45 Blackbox (3.etg.)
Stigeråsen skole7. trinn38 deltakere

Audhild Solberg: ​​​​​​​Den svartkledde jenta

10:45 Vognhallen
Kollmyr skole7. trinn52 deltakere

Agnar Lirhus: Ellers er jeg ikke noe menneske

Fredag 13. september. 2019
Litteratur • Varighet: I pausen mellom formidlingene er det mulighet for å spise matpakka i parken utenfor Ibsenhuset eller i den nyoppussede bakgården mellom Ibsenhuset og kulturskolen.
Spillested: Ibsenhuset
09:30 Anitra
Stigeråsen skole7. trinn38 deltakere

Bjørn Ingvaldsen: ​​​​​​​Far din

09:30 Peer Gynt
Bølehøgda skole7. trinn43 deltakere
Kjørbekkhøgda skole7. trinn28 deltakere
Kollmyr skole7. trinn52 deltakere

Liv Guldbrandsen: ​​​​​​​Papirfly

09:30 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Bratsbergkleiva skole7. trinn57 deltakere

Houm + Mangen: ​​​​​​​Det du ikke vet om Vilde

09:30 Eyolf (kjeller)
Kilebygda Montessoriskole7. trinn3 deltakere
Lunde barneskole7. trinn75 deltakere

Ørjan Karlsson: Bifrost-serien

09:30 Dovregubbens hall
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole7. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole7. trinn65 deltakere
Klyve barneskole7. trinn59 deltakere

Arne Svingen: ​​​​​​​En himmel full av skyer

10:45 Anitra
Bølehøgda skole7. trinn43 deltakere
10:45 Peer Gynt
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole7. trinn1 deltakere
Gjerpen barneskole7. trinn65 deltakere
Klyve barneskole7. trinn59 deltakere

Liv Guldbrandsen: ​​​​​​​Papirfly

10:45 Brunosten (lesesalen på biblioteket)
Moflata skole7. trinn58 deltakere

Houm + Mangen: ​​​​​​​Det du ikke vet om Vilde

10:45 Eyolf (kjeller)
Buer skole7. trinn38 deltakere
Skotfoss Oppvekstsenter7. trinn15 deltakere
Venstøp skole7. trinn25 deltakere

Ørjan Karlsson: Bifrost-serien

10:45 Dovregubbens hall
Lunde barneskole7. trinn75 deltakere
Åfoss skole7. trinn48 deltakere

Arne Svingen: ​​​​​​​En himmel full av skyer

Fredag 13. september. 2019
Musikk
Spillested: Tinnesmoen skole - Gymsal
12:00
Tinnesmoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
Fredag 13. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Sauland skule, ungdomstrinn - Gymsal
13:05
Gransherad 10 årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn26 deltakere
Sauland skule, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langesund barneskole
08:40 - 10:10
Langesund barneskole6. trinn17 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Mandag 16. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole9a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole9a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 16. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:00
Bratsbergkleiva skole4a26 deltakere
11:30
Bratsbergkleiva skole4b25 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Tveten ungdomsskole9a25 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bø Skule
09:15 - 10:00
Bø Skule3a17 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

11:00 - 11:45
Bø Skule3b17 deltakere
12:30 - 13:15
Bø Skule3c17 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
10:00
Rjukan ungdomsskole9. trinn34 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Granvin Kulturhus - Kinosalen
10:45
Seljord barneskule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn130 deltakere
12:40
Flatdal skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn47 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
11:30
Holla 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn121 deltakere
Mandag 16. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Herre 10-årige skole
11:40 - 13:10
Herre 10-årige skole516 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Tirsdag 17. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
08:30
Rjukan ungdomsskole9. trinn34 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Herre 10-årige skole
08:30 - 10:00
Herre 10-årige skole612 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:40 - 13:10
Tirsdag 17. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole9b13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole9b13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Heistad ungdomsskole9a29 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bø Skule
09:15 - 10:00
Bø Skule4a24 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

11:00 - 11:45
Bø Skule4b24 deltakere
12:30 - 13:15
Bø Skule4c23 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Grønli skole
09:15 - 10:00
Grønli skole5a18 deltakere
10:30 - 11:15
Grønli skole5b17 deltakere
12:30 - 13:15
Grønli skole6a23 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Enggrav skole og barnehage4. trinn1 deltakere
09:15
Buer skole4a14 deltakere
11:35
Buer skole4b13 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 eller 90 min
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
Tirsdag 17. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Granvin Kulturhus - Kinosalen
11:20
Seljord ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn112 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Rauland skule - Festsalen
12:00
Rauland skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Øyfjell oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Vest-Telemark vgs avd Seljord - Granvin kulturhus - kinosal
13:00
Vest-Telemark vgs avd SeljordVG1, VG2, VG3110 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langesund barneskole
08:40 - 10:10
Langesund barneskole5. trinn15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:50 - 13:20
Langesund barneskole5. trinn15 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole10a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole10a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:00
Gjerpen barneskole4a26 deltakere
11:30
11:30
Gjerpen barneskole4b26 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Heistad ungdomsskole9b29 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hjuksebø montessoriskole
09:15 - 10:00
Hjuksebø montessoriskole3, 416 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

10:15 - 11:00
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Grønli skole
09:15 - 10:00
Grønli skole6b22 deltakere
10:30 - 11:15
Grønli skole7a20 deltakere
12:30 - 13:15
Grønli skole7b17 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 eller 90 min
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
Onsdag 18. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
10:00
Atrå ungdomsskole8. trinn, 9. trinn29 deltakere
Tinn Montessoriskole8. trinn, 9. trinn14 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Vinjehuset - Festsalen
10:25
Åmot skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
12:10
Edland skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
11:20
Høydalsmo 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Tokke 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Helgen Montessoriskole
13:00 - 13:45
Helgen Montessoriskole1, 2, 3, 416 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langesund barneskole
08:40 - 10:10
Langesund barneskole5. trinn15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:50 - 13:20
Langesund barneskole6. trinn17 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole10b14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:50
Drangedal 10-årige skole10b14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 19. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Heistad ungdomsskole9c30 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Kulturarv
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
09:15
12:00
Torsdag 19. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Folkestad skule
09:15 - 10:00
Folkestad skule119 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

10:30 - 11:15
Folkestad skule219 deltakere
12:30 - 13:15
Folkestad skule319 deltakere
13:15 - 14:00
Folkestad skule414 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge skole
09:15 - 10:00
Borge skole5b17 deltakere
11:00 - 11:45
Borge skole5a17 deltakere
12:45 - 13:30
Borge skole5c16 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:30
Kollmyr skole4a22 deltakere
11:40
Kollmyr skole4b23 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Musikk • Varighet: 2 dager, 3-6 timer per dag
Spillested: Rjukanhuset - Storsalen
09:40
Atrå ungdomsskole8. trinn, 9. trinn29 deltakere
Tinn Montessoriskole8. trinn, 9. trinn14 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Notodden teater
10:15
Gransherad 10 årige skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Hjuksebø montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Høgås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Lisleherad montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Tinnesmoen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
12:15
Sætre skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Tveiten skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Lundevang
10:15
Lunde 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG3100 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Kulturarv
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
kl ?
Helgen Montessoriskole7. trinn6 deltakere
Holla 10-årige skole, barnetrinn7. trinn10 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Langesund ungdomsskole
08:20
Langesund ungdomsskole10a15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Langesund ungdomsskole10b16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 20. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Heistad ungdomsskole9d30 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge skole
09:15 - 10:00
Borge skole6a16 deltakere
11:00 - 11:45
Borge skole6b16 deltakere
12:45 - 13:30
Borge skole6c15 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Venstøp skole4a16 deltakere
12:00
Venstøp skole4b16 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
09:30 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole1Rød22 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

10:30 - 11:15
12:00 - 12:45
Fredag 20. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55
Spillested: Kragerø Videregående skole - Kantine / Aula
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Fredag 20. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Heddal barneskole
11:10
Heddal barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langesund barneskole
08:40 - 10:10
Langesund barneskole7a17 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:50 - 13:20
Langesund barneskole7b18 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Tveten ungdomsskole9d24 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
09:15
Gimsøy ungdomsskole8. trinn, 9. trinn222 deltakere
11:10
Gulset ungdomsskole8. trinn, 9. trinn242 deltakere
13:00
Gimsøy ungdomsskole10. trinn106 deltakere
Gulset ungdomsskole10. trinn111 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge skole
09:15 - 10:00
Borge skole7b18 deltakere
11:00 - 11:45
Borge skole7c18 deltakere
12:45 - 13:30
Borge skole7a18 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Moflata skole4c21 deltakere
11:30
Moflata skole4a21 deltakere
Mandag 23. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
09:30 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole2Blå23 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

10:30 - 11:15
12:00 - 12:45
Mandag 23. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Skien videregående skole
10:00
12:00
Mandag 23. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
11:35
Brunkeberg Oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Kviteseid skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Straumsnes oppvekstsenter Vrådal3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Myrene skole
08:30 - 09:15
Myrene skole5. trinn14 deltakere
10:00 - 10:45
Myrene skole5. trinn14 deltakere
11:45 - 12:30
Myrene skole6. trinn22 deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Langesund barneskole
08:40 - 10:10
Langesund barneskole7c18 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:20 - 11:50
Langesund barneskole6. trinn17 deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Moflata skole4b20 deltakere
12:00
12:00
Tirsdag 24. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:15
09:15
Tirsdag 24. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
09:30 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole4a23 deltakere

Formidler:Jørn Liebezeit

10:30 - 11:15
Tirsdag 24. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:00
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole10A, 10C, 10D, 8A, 8B, 8C, 8D, 9A, 9B235 deltakere
12:00
Gjerpen Ungdomsskole9C, 9D42 deltakere
Siljan ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
SPT avd. Svanen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn16 deltakere
Toppidrett i Telemark Ung AS10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
10:00
Høydalsmo 10 årige skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
Tokke 10 årige skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
12:00
Gimle skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere
Åmdals Verk skule3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Notodden Videregående skole
10:00
12:00
Onsdag 25. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15 - 09:45
Rugtvedt 10-årige skole5a15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35 - 13:05
Onsdag 25. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Myrene skole
08:30 - 09:15
Myrene skole6. trinn22 deltakere
10:00 - 10:45
Myrene skole716 deltakere
11:45 - 12:30
Myrene skole716 deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:15
Onsdag 25. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:30
Bølehøgda skole427 deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Kongerød ungdomsskole - Auditoriet
09:45
Kongerød ungdomsskole8. trinn, 9a, 9b110 deltakere
10:45
Kongerød ungdomsskole10. trinn, 9c90 deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Notodden Videregående skole
10:00
12:00
Onsdag 25. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
10:55
Kyrkjebygda Oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15 - 09:45
Rugtvedt 10-årige skole6a17 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35 - 13:05
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tinnesmoen skole
08:30
Tinnesmoen skole2. trinn17 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Bergsbygda Montessoriskole
09:00 - 09:45
Bergsbygda Montessoriskole5. trinn12 deltakere
10:00 - 10:45
Bergsbygda Montessoriskole6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Stigeråsen skole4a17 deltakere
11:45
Stigeråsen skole4b21 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Rjukanhuset - Kino
09:50
Rjukan barneskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
12:15
Miland skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Rjukan barneskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bamble videregående skole
10:00
12:00
Torsdag 26. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Menstad ungdomsskole - Menstadhallen
10:50
Menstad ungdomsskole8. trinn, 9a, 9b168 deltakere
12:20
Menstad ungdomsskole10. trinn, 9c, 9d159 deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brattås skole
12:30 - 13:15
Brattås skole623 deltakere
Fredag 27. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15 - 09:45
Rugtvedt 10-årige skole7a15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:35 - 13:05
Fredag 27. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tinnesmoen skole
08:30
Tinnesmoen skole3. trinn13 deltakere
Fredag 27. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Vestsiden skole, ungdomstrinn9b22 deltakere

Obs! Hele denne klassa drar videre på Boxism i Ælvespeilet kl.12.10 !

Fredag 27. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brattås skole
09:15 - 10:00
Brattås skole5. trinn16 deltakere
10:50 - 11:35
Brattås skole5. trinn16 deltakere
12:30 - 13:15
Brattås skole722 deltakere
Fredag 27. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:30
Åfoss skole4a21 deltakere
11:50
Åfoss skole4b22 deltakere
Fredag 27. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 55 minutter
Spillested: Rjukanhuset - Kino
10:00
Atrå barneskule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Hovin skule3. trinn, 4. trinn3 deltakere
Tinn Montessoriskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Fredag 27. september. 2019
Scenekunst • Varighet: 1 t og 10 min
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
10:00
Heistad ungdomsskole9. trinn118 deltakere
International School Telemark9. trinn17 deltakere
Kjølnes ungdomsskole9. trinn99 deltakere
Sandøya Montessoriskole, u-trinn9. trinn4 deltakere
Stridsklev ungdomsskole9. trinn55 deltakere
Tveten ungdomsskole9. trinn99 deltakere
12:10
Drangedal 10-årige skole8. trinn52 deltakere
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Kragerø skole, ungdomstrinn8. trinn60 deltakere
Sannidal ungdomsskole8. trinn56 deltakere
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG375 deltakere
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere
Vestsiden skole, ungdomstrinn9. trinn45 deltakere

Skien vgs har 75 plasser.

Fredag 27. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
12:00
Fredag 27. september. 2019
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Mæla ungdomsskole - Auditoriet (flerbrukshallen)
10:50
Mæla ungdomsskole8a, 8b, 8c, 9a, 9b133 deltakere
12:20
Mæla ungdomsskole10a, 10b, 10c, 9c118 deltakere
Mandag 30. september. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 30. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stathelle barneskole
08:30 - 10:00
Stathelle barneskole7. trinn18 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:45 - 13:15
Stathelle barneskole7. trinn18 deltakere
Mandag 30. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Kjølnes ungdomsskole9a25 deltakere
Mandag 30. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brevik oppvekstsenter
09:15 - 10:00
10:35 - 11:20
12:25 - 13:10
Mandag 30. september. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:30
Klyve barneskole4a22 deltakere
09:30
12:00
Klyve barneskole4b21 deltakere
Mandag 30. september. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Mandag 30. september. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bamble videregående skole
10:00 - 11:30
Bamble videregående skoleVG330 deltakere

Ønkser utvidet versjon/ workshop varighet 90 minutter.Klassen splittes i to, nødvendig med et ekstra rom.  

12:00 - 13:30
Bamble videregående skoleVG330 deltakere

Ønkser utvidet versjon/ workshop varighet 90 minutter.Klassen splittes i to, nødvendig med et ekstra rom.

Tirsdag 1. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 1. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stathelle barneskole
08:30 - 10:00
Stathelle barneskole7. trinn18 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:45 - 13:15
Stathelle barneskole7. trinn18 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Åmot skule
08:45
Åmot skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Høgås skole
09:00
Høgås skole2. trinn15 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Kjølnes ungdomsskole9b23 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:30
Klyve barneskole4c19 deltakere
09:30
Melum skole45 deltakere
12:00
Klyve barneskole4d15 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
10:00 - 10:45
Heistad skole5a20 deltakere
11:35 - 12:20
Heistad skole5b20 deltakere
13:00 - 13:45
Heistad skole5c20 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Vises i det store auditoriumet.

12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00 - 11:30
Skogmo videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00 - 13:30
Skogmo videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Onsdag 2. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 2. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
08:30 - 09:15
Heistad skole6a22 deltakere
10:00 - 10:45
Heistad skole6b22 deltakere
11:35 - 12:20
Heistad skole6c21 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stathelle barneskole
08:30 - 10:00
Stathelle barneskole6a18 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:45 - 13:15
Stathelle barneskole6b16 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Åmot skule
08:45
Åmot skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Høgås skole
09:00
Høgås skole3. trinn15 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:00
Lunde barneskole4c22 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Kjølnes ungdomsskole9c25 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Vises i auditorium

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Vest-Telemark videregående skole
11:35 - 13:05
Vest-Telemark videregående skoleVG326 deltakere

Vg3 STS. Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Torsdag 3. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 3. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
08:30 - 09:15
Heistad skole7a15 deltakere
10:00 - 10:45
Heistad skole7b15 deltakere
11:35 - 12:20
Heistad skole7c14 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stathelle barneskole
08:30 - 10:00
Stathelle barneskole6c18 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:45 - 13:15
Stathelle barneskole5. trinn16 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Åmot skule
08:45
Åmot skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Lisleherad montessoriskole
09:00
Lisleherad montessoriskole2. trinn, 3. trinn14 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Kulturarv
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
09:00
Lunde 10-årige skole, barnetrinn7a17 deltakere

NB! 1 elev "for mye".

Torsdag 3. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:00
Kjølnes ungdomsskole9d26 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:15
Kjørbekkhøgda skole4a25 deltakere
11:45
Kjørbekkhøgda skole4b24 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Vises i auditorium.

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00 - 11:30
Porsgrunn videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00 - 13:30
Porsgrunn videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Fredag 4. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 4. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Stathelle barneskole
08:30 - 10:00
Stathelle barneskole5. trinn16 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:45 - 13:15
Stathelle barneskole5. trinn16 deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Kulturarv
Spillested: Seljord barneskule
09:00
Flatdal skule7. trinn7 deltakere
Seljord barneskule78 deltakere

Tilpass til maks 16

11:50
Seljord barneskule714 deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min
Spillested: Skien Kunstforening - Ibsenhuset
09:00
Lunde barneskole4a21 deltakere
11:45
Lunde barneskole4b21 deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: Heldagsopplegg
Spillested: Kunsthall Grenland/Ælvespeilet
09:30
Fredag 4. oktober. 2019
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00 - 11:30
Porsgrunn videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00 - 13:30
Porsgrunn videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Fredag 4. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Sandøya Montessoriskole
11:00 - 11:45
Sandøya Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere

NB! Ferge fra Brevik kl.08.50 eller 09.45. OPPMØTE 10 MIN. FØR AVGANG!

Bestilling av plass til bil må gjøres senest dagen i forveien på 35 56 32 05.

Til for bestilling: Man-fre kl.10.00-13.00.

Retur med ferge kl.13.45 eller 14.45.

Sjekk for oppdaterte fergeruter på: www.fergene.no

Mandag 14. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal barneskole
09:00
Heddal barneskole2a16 deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rønholt 10-årige skole
08:30 - 10:00
Rønholt 10-årige skole515 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

12:00 - 13:30
Tirsdag 15. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal barneskole
09:00
Heddal barneskole2b16 deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rønholt 10-årige skole
08:30 - 10:00
Rønholt 10-årige skole716 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

Onsdag 16. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal barneskole
09:00
Heddal barneskole3a15 deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole
09:15 - 10:00
Stridsklev skole5Blå18 deltakere
11:30 - 12:15
Stridsklev skole5Grønn19 deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Musikk • Varighet: 60 min (40 min konsert og 20 min til å møte bandet etterpå)
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Porsgrunnshallen
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG3990 deltakere

Ståkonsert i Porsgrunnshallen i forbindelse med Litteraturfestivaldagen

Torsdag 17. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal barneskole
09:00
Heddal barneskole3b16 deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole
09:15 - 10:00
Stridsklev skole6Blå16 deltakere
11:30 - 12:15
Stridsklev skole6Grønn15 deltakere
12:30 - 13:15
Stridsklev skole6Rød15 deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Helle skole
11:00 - 12:30
Helle skole5. trinn17 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

13:00 - 14:30
Helle skole5. trinn17 deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Hjuksebø montessoriskole
09:00
Hjuksebø montessoriskole2. trinn, 3. trinn15 deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole
09:15 - 10:00
Stridsklev skole7Blå18 deltakere
11:30 - 12:15
Stridsklev skole7Grønn18 deltakere
12:30 - 13:15
Stridsklev skole7Rød17 deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Helle skole
11:00 - 12:30
Helle skole6. trinn16 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

13:00 - 14:30
Helle skole6. trinn16 deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 21. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sætre skole
09:00
Sætre skole2. trinn26 deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tveten barneskole
09:30 - 10:15
Tveten barneskole5a16 deltakere
11:00 - 11:45
Tveten barneskole5b15 deltakere
13:10 - 13:55
Tveten barneskole6a18 deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Film • Varighet: 60 minutter
Spillested: Filmsenteret Charlie (Porsgrunn kino)
10:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Helle skole
11:00 - 12:30
Helle skole7. trinn12 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

13:00 - 14:30
Helle skole7. trinn12 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Grasmyr ungdomskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 22. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Helle skole
08:45 - 10:15
Helle skole7. trinn12 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

Tirsdag 22. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Høydalsmo 10 årige skule
08:45
Høydalsmo 10 årige skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sætre skole
09:00
Sætre skole3a19 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tveten barneskole
09:30 - 10:15
Tveten barneskole6b18 deltakere
11:00 - 11:45
Tveten barneskole7a14 deltakere
13:10 - 13:55
Tveten barneskole7b14 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Auditorium ”sør”
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Film • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
10:00
Nome VGS avd. SøveVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Nome VGS avd. SøveVG1, VG2, VG360 deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
12:30 - 14:00
Onsdag 23. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Grasmyr ungdomskole
08:30
Grasmyr ungdomskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 23. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tinn Montessoriskole
08:30
Tinn Montessoriskole6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Sætre skole
09:00
Sætre skole3b20 deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
09:15 - 10:00
10:30 - 11:15
12:00 - 12:45
Onsdag 23. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:15 - 10:45
Kragerø skole, barnetrinn5a13 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:30 - 13:00
Onsdag 23. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Auditorium ”sør”
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Film • Varighet: 60 minutter
Spillested: Lundevang
10:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG360 deltakere

Filmen vises av filmklubb på Lundevang.

12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG360 deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Langesund ungdomsskole
08:20
Langesund ungdomsskole8a21 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Langesund ungdomsskole8b17 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 24. oktober. 2019
Kulturarv
Spillested: Gimle skule
08:45
Gimle skule7. trinn9 deltakere
11:25
Gimle skule7. trinn9 deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tveiten skole
09:00
Tveiten skole2. trinn15 deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:15 - 10:45
Kragerø skole, barnetrinn5b13 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:30 - 13:00
Kragerø skole, barnetrinn6. trinn15 deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Film • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kragerø biograf - Kinosal
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Avventer bekreftelse på biografen

12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Film • Varighet: 45min
Spillested: Vest-Telemark videregående skole - Auditorium
10:05
Vest-Telemark videregående skoleVG120 deltakere

Vg1 EL

11:35
Vest-Telemark videregående skoleVG125 deltakere

VG1 TIP

Fredag 25. oktober. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Langesund ungdomsskole
08:20
Langesund ungdomsskole9a13 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Langesund ungdomsskole9b17 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 25. oktober. 2019
Kulturarv
Spillested: Folkestad skule
08:30
Folkestad skule79 deltakere
11:15
Folkestad skule79 deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Tveiten skole
09:00
Tveiten skole3. trinn25 deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
09:15 - 10:00
10:30 - 11:15
12:00 - 12:45
Fredag 25. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:15 - 10:45
Kragerø skole, barnetrinn6. trinn15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

Fredag 25. oktober. 2019
Film • Varighet: 60 minutter
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

NB! Auditorium med klargjort projektor og lyd. Det skal vises film!

12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Mandag 28. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Gransherad 10 årige skole
09:00
Gransherad 10 årige skole2. trinn, 3. trinn10 deltakere
Mandag 28. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:15 - 10:45
Kragerø skole, barnetrinn6. trinn15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:30 - 13:00
Mandag 28. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Helle skole
11:00
Helle skole7. trinn36 deltakere
13:00
Helle skole6. trinn32 deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rauland skule
08:45
Rauland skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:15 - 10:45
Kragerø skole, barnetrinn7b15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:30 - 13:00
Tirsdag 29. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Helle skole
09:30
Helle skole5. trinn34 deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: International School Telemark
10:25 - 11:10
12:15 - 13:00
13:55 - 14:40
Tirsdag 29. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kroken skole
13:35
Kroken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rauland skule
08:45
Rauland skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Klevstrand skole
09:15 - 10:00
Klevstrand skole518 deltakere
11:00 - 11:45
Klevstrand skole518 deltakere
12:30 - 13:15
Klevstrand skole614 deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
10:30
Bø ungdomsskule8. trinn, 9a102 deltakere
Sauherad barne- og ungdomsskole8. trinn, 9a71 deltakere
12:30
Bø ungdomsskule10. trinn, 9b, 9c108 deltakere
Sauherad barne- og ungdomsskole10. trinn, 9b66 deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
11:00
Kragerøskjærgården montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere

NB! Ferge fra Kragerø kl.0900 (gjelder utøvere).

Onsdag 30. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Levangsheia skole
12:00 - 13:30
Levangsheia skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

Torsdag 31. oktober. 2019
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rauland skule
08:45
Rauland skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sannidal skole
08:55 - 10:25
Sannidal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:05 - 12:35
Sannidal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Klevstrand skole
09:15 - 10:00
Klevstrand skole614 deltakere
11:00 - 11:45
Klevstrand skole717 deltakere
12:30 - 13:15
Klevstrand skole717 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Tørdal skule
09:20
Tørdal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
09:25
Kviteseid skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Granvin Kulturhus - Kinosalen
13:00
Seljord ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn112 deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole
13:40
Drangedal 10-årige skole8. trinn52 deltakere

Blir antakelig 40 elever

Fredag 1. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Langangen skole
08:30 - 09:15
Langangen skole58 deltakere
10:00 - 10:45
Langangen skole612 deltakere
11:30 - 12:15
Langangen skole716 deltakere
Fredag 1. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sannidal skole
08:55 - 10:25
Sannidal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

11:05 - 12:35
Sannidal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Fredag 1. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3510 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3510 deltakere
Fredag 1. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole
10:40
Drangedal 10-årige skole6. trinn32 deltakere
12:45
Drangedal 10-årige skole7. trinn26 deltakere
Mandag 4. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rønholt 10-årige skole
08:00
Rønholt 10-årige skole817 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 4. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Vinjehuset - Festsalen
09:00
Åmot skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere
Mandag 4. november. 2019
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Auditorium ”sør”
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Mandag 4. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
10:30 - 12:00
Kragerøskjærgården montessoriskole5. trinn, 6. trinn15 deltakere

Formidler:Siri Sandersen

12:45 - 14:15
Kragerøskjærgården montessoriskole7. trinn10 deltakere

NB! Ferge fra Kragerø til Skåtøy kl.0900. Sjekk oppaterte fergetider på www.fjordbat.no

Mandag 4. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Høgås skole - Gymsal
11:35
Høgås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Mandag 4. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Rauland skule
13:45
Rauland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rønholt 10-årige skole
08:00
Rønholt 10-årige skole1012 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:00
Rønholt 10-årige skole917 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 5. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:30
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Auditorium ”sør”
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Heddal barneskole - Gymsal
11:10
Heddal barneskole1. trinn, 3. trinn63 deltakere
13:00
Heddal barneskole2. trinn, 4. trinn65 deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Gimle skule
13:10
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15
Rugtvedt 10-årige skole810 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:35
Rugtvedt 10-årige skole810 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 6. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
09:25
Høydalsmo 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Tokke 10 årige skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tinnesmoen skole - Gymsal
11:15
Tinnesmoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn67 deltakere
13:00
Gransherad 10 årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Lisleherad montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn27 deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Edland skule
13:45
Edland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn25 deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Siljan ungdomsskole
08:30
Siljan ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Siljan ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 7. november. 2019
Kulturarv
Spillested: Bø Skule
09:15
Bø Skule7. trinn14 deltakere
12:00
Bø Skule7. trinn14 deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
09:30
Holla 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn121 deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sætre skole
11:35
Sætre skole1. trinn, 2. trinn52 deltakere

Marius: Lagre nytt amfi i ksys!

12:45
Sætre skole3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Lundevang
13:15
Lunde 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Fredag 8. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15
Rugtvedt 10-årige skole910 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:35
Rugtvedt 10-årige skole910 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 8. november. 2019
Kulturarv
Spillested: Bø Skule
08:30
Bø Skule7. trinn14 deltakere
11:15
Bø Skule7. trinn14 deltakere
Fredag 8. november. 2019
Musikk • Varighet: 40
Spillested: Rjukanhuset - Kino
09:50
Rjukan ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn114 deltakere
11:00
Atrå ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Tinn Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Fredag 8. november. 2019
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Fredag 8. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tveiten skole - Gymsal
10:15
Tveiten skole1. trinn, 3. trinn40 deltakere
11:45
Tveiten skole2. trinn, 4. trinn38 deltakere
Mandag 11. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
10:00
Kragerø skole, barnetrinn7a, 7b32 deltakere
11:30
Tirsdag 12. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
10:00
11:30
Onsdag 13. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn
10:00
11:30
Onsdag 13. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Kroken skole - Gymsal
11:00 - 11:50
Kroken skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn55 deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Tokestua
10:40 - 11:30
Drangedal 10-årige skole7. trinn26 deltakere
Tørdal skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
11:50 - 12:40
Drangedal 10-årige skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn125 deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Sannidal ungdomsskole
11:05
Sannidal ungdomsskole8a, 8b38 deltakere
12:50
Sannidal ungdomsskole8c18 deltakere
Fredag 15. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Sannidal skole
09:40
Sannidal skole6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Fredag 15. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Midtbygda skole - Idrettshallen
10:25 - 11:15
Midtbygda skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
11:50 - 12:40
Midtbygda skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Fredag 15. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Levangsheia skole
13:45
Levangsheia skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Mandag 18. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole
08:15
Rugtvedt 10-årige skole10a16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:35
Rugtvedt 10-årige skole10b15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 18. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Myrene skole - Gymsal
10:00
Myrene skole3. trinn, 4. trinn73 deltakere

Utøver inn klokken 08

11:45
Myrene skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Mandag 18. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Tuddal montessoriskule
10:45
Tuddal montessoriskule1. trinn, 2. trinn7 deltakere
12:30
Tuddal montessoriskule3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Mandag 18. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
12:00 - 13:30
Sauherad barne- og ungdomsskole5a14 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Tirsdag 19. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Herre 10-årige skole
08:30
Herre 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:40
Herre 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 19. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
08:45
Rønholt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
08:45 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole5b16 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:00 - 13:30
Tirsdag 19. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Hjartdal montessoriskule
10:00
Hjartdal montessoriskule1. trinn, 2. trinn7 deltakere
12:00
Hjartdal montessoriskule3. trinn, 4. trinn10 deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brattås skole - Gymsal
10:50
Brattås skole3. trinn, 4. trinn49 deltakere
12:30
Brattås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
11:40
Herre 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Siljan ungdomsskole
08:30
Siljan ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Siljan ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 20. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
08:45 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole6. trinn14 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:00 - 13:30
Onsdag 20. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:00
Rugtvedt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn117 deltakere
11:35
Rugtvedt 10-årige skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Sauland skule
09:45
Sauland skule1. trinn, 2. trinn6 deltakere
11:10
Sauland skule3. trinn11 deltakere
13:05
Sauland skule4. trinn12 deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole - Gamle Heistadhallen
10:00
Heistad skole3. trinn, 4. trinn, 5a, 5b143 deltakere

Utøver inn klokken 08

11:35
Heistad skole5c, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Siljan ungdomsskole
08:30
Siljan ungdomsskole10. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:30
Siljan ungdomsskole10. trinn15 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 21. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole
08:45 - 10:15
Sauherad barne- og ungdomsskole712 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:00 - 13:30
Torsdag 21. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Stathelle barneskole - Gymsal
10:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn166 deltakere
11:45
Stathelle barneskole4. trinn, 5. trinn107 deltakere
13:00
Stathelle barneskole6. trinn, 7. trinn122 deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brevik oppvekstsenter
11:20
Brevik oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Sandøya Montessoriskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
13:00
Brevik oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere

Lagre spillested, amfi.

Fredag 22. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Hjuksebø montessoriskole
08:15 - 09:45
Hjuksebø montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:15 - 12:45
Hjuksebø montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Fredag 22. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:20
Langesund barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn125 deltakere
11:50
Langesund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn147 deltakere
Fredag 22. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Klevstrand skole - Gymsal
11:00
Klevstrand skole3. trinn, 4. trinn60 deltakere
12:30
Klevstrand skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Mandag 25. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Flatdal skule
09:25
Flatdal skule1. trinn, 2. trinn18 deltakere
10:35
Flatdal skule3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Mandag 25. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: International School Telemark
10:25
International School Telemark6. trinn, 7. trinn38 deltakere
12:15
International School Telemark8. trinn17 deltakere
Mandag 25. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Seljord barneskule
13:05
Seljord barneskule2. trinn25 deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Seljord barneskule
08:55
Seljord barneskule1. trinn13 deltakere
10:00
Seljord barneskule3. trinn14 deltakere
12:20
Seljord barneskule315 deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Bergsbygda Montessoriskole
09:30
Bergsbygda Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole - Tokestua
10:40
Drangedal 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
11:50
Drangedal 10-årige skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Tørdal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
11:30 - 13:00
Tirsdag 26. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Sandøya Montessoriskole
14:15
Sandøya Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere

NB! Ferge fra Brevik kl.12! OPPMØTE 10 MINUTTER FØR AVGANG!

Bestilling av plass til bil må gjøres senest dagen i forveien på 35 56 32 05.

Tid for bestilling: Man-fre kl. 10.00-13.00.

Retur med ferge kl.15.55, 16.30 eller 17.05.

Sjekk for oppdaterte fergeruter på: www.fergene.no

Onsdag 27. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 45
Spillested: Seljord barneskule
08:55
Seljord barneskule112 deltakere
10:45
Seljord barneskule4. trinn16 deltakere
12:20
Seljord barneskule4. trinn16 deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kragerø biograf
09:00
Kragerø skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn140 deltakere
10:30
Kragerø skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn, 7. trinn145 deltakere
12:30
Kragerøskjærgården montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere
Levangsheia skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Kilebygda Montessoriskole
09:15
Kilebygda Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kyrkjebygda Oppvekstsenter
11:30 - 13:00
Kyrkjebygda Oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere

Formidler: Siri Sandersen


Onsdag 27. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Helgen Montessoriskole
13:15
Helgen Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Sannidal skole - Gymsal
09:40
Sannidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn148 deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
10:00 - 11:30
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere

Formidler: Siri Sandersen


12:00 - 13:30
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Tinn Montessoriskole
10:30
Tinn Montessoriskole6. trinn, 7. trinn, 8. trinn21 deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Kroken skole - Kulturstua
12:20
Kroken skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Fredag 29. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Hjuksebø montessoriskole
09:15
Hjuksebø montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Fredag 29. november. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
10:00 - 11:30
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere

Formidler: Siri Sandersen


12:00 - 13:30
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Fredag 29. november. 2019
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Helle skole - Amfi
11:45
Helle skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
13:00
Helle skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Fredag 29. november. 2019
Scenekunst • Varighet: 35 min
Spillested: Lisleherad montessoriskole
13:25
Lisleherad montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
11:00 - 12:30
Bø Skule7. trinn14 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

Onsdag 4. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
08:30 - 10:00
Bø Skule7. trinn14 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:30 - 14:00
Bø Skule7. trinn14 deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
08:30 - 10:00
Bø Skule7. trinn14 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:30 - 14:00
Bø Skule6. trinn15 deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
08:30 - 10:00
Bø Skule6. trinn15 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:00 - 12:30
Bø Skule6. trinn15 deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
09:15
Grønli skole4. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
11:00
Bergsbygda Montessoriskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn47 deltakere
International School Telemark3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
12:30
Grønli skole3. trinn, 5. trinn85 deltakere
Langangen skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
08:30 - 10:00
Bø Skule5. trinn17 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:30 - 12:00
Bø Skule5. trinn17 deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
11:00
Borge skole3. trinn, 4. trinn75 deltakere
12:45
Borge skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn151 deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Bø Skule
08:30 - 10:00
Bø Skule5. trinn17 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

11:00 - 12:30
Bø Skule5. trinn17 deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
10:50
Stridsklev skole3. trinn, 4. trinn, 5Grønn112 deltakere
12:30
Stridsklev skole5Blå, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Folkestad skule
10:30 - 12:00
Folkestad skule7. trinn18 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

12:30 - 14:00
Folkestad skule6. trinn18 deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tveten barneskole - Gymsal
11:00
Tveten barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
13:00
Tveten barneskole3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Folkestad skule
08:30 - 10:00
Folkestad skule5. trinn10 deltakere

Formidler: Stine Gonsholt

10:30 - 12:00
Folkestad skule5. trinn10 deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
10:30
Vestsiden skole, barnetrinn3. trinn, 4. trinn104 deltakere
12:00
Vestsiden skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere

Avviker fra timeplan for 5.trinn.

Våren 2020
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brevik kulturhus
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG3142 deltakere
Våren 2020
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brevik kulturhus
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG3142 deltakere

Avventer svar fra skolen om mulig forestilling i uke 7.

Mandag 6. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: International School Telemark
08:45 - 10:45
International School Telemark9. trinn17 deltakere
12:15 - 14:15
International School Telemark8. trinn17 deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Midtbygda skole
08:40 - 10:10
Midtbygda skole7a18 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:50 - 13:20
Midtbygda skole7b17 deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: International School Telemark
08:45 - 10:45
International School Telemark10. trinn17 deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Rauland skule
09:45
Rauland skule817 deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: Toppidrett i Telemark Ung AS
12:30 - 14:30
Toppidrett i Telemark Ung AS8. trinn30 deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Midtbygda skole
08:40 - 10:10
Midtbygda skole6. trinn14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

Onsdag 8. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: Toppidrett i Telemark Ung AS
09:30 - 11:30
Toppidrett i Telemark Ung AS10. trinn30 deltakere
12:30 - 14:30
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Rauland skule
09:45
Rauland skule917 deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Vest-Telemark vgs avd Seljord
10:00
Vest-Telemark vgs avd SeljordVG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Vest-Telemark vgs avd SeljordVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal ungdomsskole
08:30
Heddal ungdomsskole9a20 deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Midtbygda skole
08:40 - 10:10
Midtbygda skole6. trinn14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:50 - 13:20
Midtbygda skole6. trinn14 deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: Tinn Montessoriskole
09:30 - 11:30
Tinn Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Rauland skule
09:45
Rauland skule1019 deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Heddal ungdomsskole
08:30
Heddal ungdomsskole9b20 deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Midtbygda skole
08:40 - 10:10
Midtbygda skole5. trinn10 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:50 - 13:20
Midtbygda skole5. trinn10 deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 120
Spillested: Sandøya Montessoriskole, u-trinn
09:00 - 11:00
Sandøya Montessoriskole, u-trinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn12 deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Åmot skule
09:30
Åmot skule818 deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Notodden ungdomsskole
08:30
Notodden ungdomsskole9a24 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Sætre skole
08:55
Sætre skole5. trinn, 6. trinn61 deltakere
11:35
Sætre skole7. trinn30 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge skole - Amfiet
09:15
Borge skole1. trinn39 deltakere
11:00
Borge skole2. trinn39 deltakere
12:45
Borge skole3. trinn34 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kviteseid skule
09:25 - 10:55
Kviteseid skule511 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:35 - 13:05
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Høgås skole
13:00
Høgås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Notodden ungdomsskole
08:30
Notodden ungdomsskole9b24 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Borge skole - Amfiet
09:15
Borge skole4. trinn41 deltakere
11:00
Borge skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
12:45
Borge skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Kviteseid skule
09:25 - 10:55
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn13 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:35 - 13:05
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Heddal barneskole
09:25
Heddal barneskole5. trinn, 6. trinn74 deltakere
11:10
Heddal barneskole7. trinn25 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Gransherad 10 årige skole
13:05
Gransherad 10 årige skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Gimle skule
08:20 - 09:50
Gimle skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

11:35 - 13:05
Gimle skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Notodden ungdomsskole
08:30
Notodden ungdomsskole9c23 deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Tveiten skole
09:00
Tveiten skole5. trinn, 6. trinn53 deltakere
11:45
Tveiten skole7. trinn22 deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Klevstrand skole - Gymsal
09:30
Klevstrand skole1. trinn, 2. trinn56 deltakere
11:00
Klevstrand skole3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Gimle skule
08:20 - 09:50
Gimle skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

11:35 - 13:05
Gimle skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Notodden ungdomsskole
08:30
Notodden ungdomsskole9d23 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Klevstrand skole - Gymsal
09:30
Klevstrand skole5. trinn37 deltakere
11:00
Klevstrand skole6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Lisleherad montessoriskole
10:15
Lisleherad montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Tinnesmoen skole
13:00
Tinnesmoen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Notodden ungdomsskole
08:30
Notodden ungdomsskole9e23 deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
10:00
11:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn55 deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 60 minutter formidling og maks to formidlinger pr. dag.
Spillested: Bamble videregående skole
10:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere

Klasserom eller auditorium med lerret og projektor.

12:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Gimle skule
11:35 - 13:05
Mandag 20. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tveten barneskole - Gymsal
09:15
Tveten barneskole1. trinn, 2. trinn65 deltakere
11:00
Tveten barneskole3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Visuell kunst, Film • Varighet: 90 minutter
Spillested: Gransherad 10 årige skole
09:30
Gransherad 10 årige skole9. trinn7 deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Klyve barneskole
09:45
Klyve barneskole1a, 1b, 1c65 deltakere

I klasserom for 1.trinn

Mandag 20. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 - 60 min
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter
10:05 - 11:35
Øyfjell oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

12:20 - 13:50
Øyfjell oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Scenekunst • Varighet: 20 + 90 minutter
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
10:55
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere

NB!! Det trengs to rom til workshop!

Mandag 20. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
11:35
Kilebygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Klyve barneskole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn214 deltakere
12:45
Klyve barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn230 deltakere
SPT avd. Svanen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Edland skule
09:00 - 10:30
Edland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

12:10 - 13:40
Edland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tveten barneskole - Gymsal
09:15
Tveten barneskole5. trinn, 6a50 deltakere
11:00
Tveten barneskole6b, 7. trinn42 deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 - 60 min
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Scenekunst • Varighet: 20 + 90 minutter
Spillested: Gimle skule
11:25
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere

NB!! Det trengs to rom til workshop!

Tirsdag 21. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Kjørbekkhøgda skole
11:45
Kjørbekkhøgda skole1a, 1b, 1c57 deltakere

I klasserom for 1.trinn

12:30
Kjørbekkhøgda skole2. trinn, 3. trinn, 4a125 deltakere
13:30
Kjørbekkhøgda skole4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn135 deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Åmot skule
08:45 - 10:15
Åmot skule514 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

12:00 - 13:30
Åmot skule614 deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Holla 10-årige skole, barnetrinn
09:15
Holla 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6a56 deltakere
11:30
Holla 10-årige skole, barnetrinn6b, 7. trinn50 deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Melum skole
09:30
Melum skole1. trinn10 deltakere
11:15
Melum skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Scenekunst • Varighet: 20 + 90 minutter
Spillested: Vinjehuset - Festsalen
10:00
Edland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn25 deltakere
Åmot skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere

NB!! Det trengs to rom til workshop!

Onsdag 22. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Langangen skole - Gymsal
10:00
Langangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
11:30
Langangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 - 60 min
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Åmot skule
08:45 - 10:15
Åmot skule715 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

Torsdag 23. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brevik oppvekstsenter
09:15
Brevik oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn46 deltakere
10:35
Brevik oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn50 deltakere
12:25
Brevik oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Scenekunst • Varighet: 20 + 90 minutter
Spillested: Rauland skule
09:45
Rauland skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere

NB!! Det trengs to rom til workshop!

Torsdag 23. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Kyrkjebygda Oppvekstsenter
10:00
Kyrkjebygda Oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 - 60 min
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
10:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Gjerpen barneskole
10:15
Gjerpen barneskole1a, 1b53 deltakere

I klasserom for 1.trinn

11:45
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Gjerpen barneskole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn158 deltakere
13:00
Gjerpen barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn172 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rauland skule
12:00 - 13:30
Rauland skule512 deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
12:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Kollmyr skole
09:15
Kollmyr skole1a, 1b40 deltakere

I klasserom for 1.trinn

10:15 Kollmyr Grendehus
Kollmyr skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn132 deltakere
11:40 Kollmyr Grendehus
Kollmyr skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn140 deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Scenekunst • Varighet: 20 + 90 minutter
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
09:25
Kviteseid skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere

NB!! Det trengs to rom til workshop!

Fredag 24. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min (2 x 45 min)
Spillested: Rauland skule
09:30 - 11:00
Rauland skule619 deltakere

Formidler:Gabor Magyari 

12:00 - 13:30
Rauland skule711 deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Helgen Montessoriskole
10:00
Helgen Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 - 60 min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Litteratur • Varighet: 1 skoletime
Spillested: Hjuksebø montessoriskole
12:15
Hjuksebø montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Kjølnes ungdomsskole
09:45
Kjølnes ungdomsskole8a25 deltakere
12:25
Kjølnes ungdomsskole8b23 deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Flatdal skule
08:40
Flatdal skule6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Kjølnes ungdomsskole
09:45
Kjølnes ungdomsskole8c25 deltakere
12:25
Kjølnes ungdomsskole8d26 deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Skogmo videregående skole
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Seljord barneskule
08:10
Seljord barneskule6. trinn10 deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Sandøya Montessoriskole, u-trinn
12:00
Torsdag 30. januar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Seljord barneskule
08:10
Seljord barneskule6. trinn10 deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Stridsklev ungdomsskole
10:20
Fredag 31. januar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Stridsklev ungdomsskole
08:30
10:20
Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Film, Kunstarter i samspill • Varighet:
kl ?
Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Film, Kunstarter i samspill • Varighet:
Spillested: Sauland skule, ungdomstrinn
kl ?
Sauland skule, ungdomstrinn10. trinn27 deltakere

Relevant besøk ift. filmvisning/tema

kl ?
Sauland skule, ungdomstrinn9. trinn13 deltakere

Besøk av pyroteknikk-folk

kl ?
Sauland skule, ungdomstrinn8. trinn13 deltakere

Besøk av spesialeffekt-folk

Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Film, Kunstarter i samspill • Varighet:
Spillested: Sauland skule
kl ?
Hjartdal montessoriskule7. trinn5 deltakere
Sauland skule7. trinn10 deltakere
Tuddal montessoriskule7. trinn2 deltakere

Besøk av skuespiller/casting

kl ?
Hjartdal montessoriskule6. trinn4 deltakere
Sauland skule6. trinn9 deltakere
Tuddal montessoriskule6. trinn1 deltakere

Besøk av regissør

kl ?
Hjartdal montessoriskule5. trinn6 deltakere
Sauland skule5. trinn10 deltakere
Tuddal montessoriskule5. trinn- deltakere

Besøk av manusforfatter

Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Film, Kunstarter i samspill • Varighet:
Spillested: Bok- og blueshuset Notodden
kl ?
Hjartdal montessoriskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Sauland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Sauland skule, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Tuddal montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere

Alle elevene fra 1.-10.trinn får skolekinovisning på Bok- og blueshuset.

Mandag 3. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Mæla ungdomsskole8a26 deltakere
11:00
Mæla ungdomsskole8b27 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Bratsbergkleiva skole
09:15
Bratsbergkleiva skole1a, 1b, 1c53 deltakere

I klasserom for 1.trinn

Mandag 3. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brattås skole - Gymsal
09:15
Brattås skole1. trinn, 2. trinn60 deltakere
10:50
Brattås skole3. trinn, 4. trinn49 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Tveten ungdomsskole
09:15
Tveten ungdomsskole8a25 deltakere
11:45
Tveten ungdomsskole8b25 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Åmot skule
09:30
Åmot skule918 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Bø Videregående skole
09:30
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:55 - 10:25
Rugtvedt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere
11:55 - 12:25
Rugtvedt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere
12:55 - 13:25
Rugtvedt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn - Kragerø biograf
10:00
Kragerø skole, ungdomstrinn9. trinn60 deltakere
12:20
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn64 deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:55
Bratsbergkleiva skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn152 deltakere
12:05
Bratsbergkleiva skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Seljord barneskule
08:10
Seljord barneskule7. trinn11 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Porselensmuseet
08:30
12:00
Tirsdag 4. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Mæla ungdomsskole8c27 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Brattås skole - Gymsal
09:15
Brattås skole5. trinn31 deltakere
10:50
Brattås skole6. trinn, 7. trinn45 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Tveten ungdomsskole
09:15
Tveten ungdomsskole8c25 deltakere
11:45
Tveten ungdomsskole8d24 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Åmot skule
09:30
Åmot skule1014 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Bø Videregående skole
09:30
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Lunde barneskole
10:00
Lunde barneskole1a, 1b, 1c52 deltakere

I klasserom for 1.trinn

Tirsdag 4. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
10:30 - 11:00
Rønholt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn30 deltakere
12:30 - 13:00
Rønholt 10-årige skole3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sannidal ungdomsskole - Gymsalen
10:30
Sannidal ungdomsskole9. trinn56 deltakere
12:40
Sannidal ungdomsskole10. trinn43 deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
11:45
Lunde barneskole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5a200 deltakere
13:00
Lunde barneskole5b, 5c, 6. trinn, 7. trinn188 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Seljord barneskule
08:10
Seljord barneskule7. trinn11 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Porselensmuseet
08:30
12:00
Onsdag 5. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
Gulset ungdomsskole8a31 deltakere
11:30
Gulset ungdomsskole8b30 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Bølehøgda skole
09:30
Bølehøgda skole1. trinn21 deltakere

I klasserom for 1.trinn

10:15
Bølehøgda skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn164 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Bø Videregående skole
09:30
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Stathelle barneskole - Flerbruksrom
09:45 - 10:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
10:45 - 11:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
12:45 - 13:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Heistad ungdomsskole
09:45
Heistad ungdomsskole8a29 deltakere
13:00
Heistad ungdomsskole8b29 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
10:00
Heistad skole1. trinn42 deltakere
11:35
Heistad skole2. trinn42 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Edland skule
10:00
Edland skule8, 914 deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole - Tokestua
10:40
Drangedal 10-årige skole9. trinn52 deltakere
12:00
Drangedal 10-årige skole10. trinn53 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Porselensmuseet
08:30
12:00
Torsdag 6. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
08:30
Heistad skole3. trinn50 deltakere
10:00
Heistad skole4. trinn53 deltakere
11:35
Heistad skole5. trinn60 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
Gulset ungdomsskole8c30 deltakere
11:30
Gulset ungdomsskole8d30 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Venstøp skole
09:30
Venstøp skole1a, 1b40 deltakere

I klasserom for 1.trinn

10:15
Venstøp skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere
12:00
Venstøp skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Bø Videregående skole
09:30
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Torsdag 6. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Stathelle barneskole - Flerbruksrom
09:45 - 10:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
10:45 - 11:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
12:45 - 13:15
Stathelle barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Heistad ungdomsskole
09:45
Heistad ungdomsskole8c30 deltakere
13:00
Heistad ungdomsskole8d30 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Kunstarter i samspill, Litteratur • Varighet: 4 skoletimer (4 x 45 min) Tilpasses skoledagsrytmen.
Spillested: Edland skule
10:00
Edland skule1011 deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Torsdag 6. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rjukanhuset - Kino
12:45
Rjukan ungdomsskole10. trinn, 9. trinn75 deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Porselensmuseet
08:30
12:00
Fredag 7. februar. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Buer skole
09:25
Buer skole1a, 1b44 deltakere

I klasserom for 1.trinn

10:10
Buer skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Enggrav skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn8 deltakere
11:35
Buer skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
11:30
Fredag 7. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
09:30
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG370 deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rjukanhuset - Kino
10:15
Atrå ungdomsskole10. trinn, 9. trinn35 deltakere
Tinn Montessoriskole10. trinn, 9. trinn13 deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:20 - 10:50
Langesund barneskole1. trinn26 deltakere
12:20 - 12:50
Langesund barneskole3a, 4a37 deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: International School Telemark
10:25
International School Telemark8. trinn17 deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
11:30
Mandag 10. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Skien videregående skole
09:30
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Heistad skole
10:00
Heistad skole6. trinn65 deltakere
11:45
Heistad skole7. trinn44 deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 2 x 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, ungdomstrinn
Mandag 10. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:50 - 11:20
Langesund barneskole2. trinn26 deltakere
11:50 - 12:20
Langesund barneskole3b, 4b36 deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
kl ?
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3315 deltakere
kl ?
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3315 deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Tirsdag 11. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Grønli skole - Gymsal
09:15
Grønli skole1. trinn45 deltakere
10:30
Grønli skole2. trinn54 deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Skien videregående skole
09:30
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Tirsdag 11. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
10:00 - 10:30
Kragerø skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn34 deltakere
11:00 - 11:30
Kragerø skole, barnetrinn4. trinn, 5. trinn45 deltakere
13:00 - 13:30
Kragerø skole, barnetrinn4. trinn, 5. trinn45 deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Telemark Toppidrettgymnas
12:00
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Onsdag 12. februar. 2020
Onsdag 12. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Grønli skole - Gymsal
09:15
Grønli skole3. trinn52 deltakere
10:30
Grønli skole4. trinn47 deltakere
12:30
Grønli skole5. trinn35 deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Telemark Toppidrettgymnas
09:30
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG370 deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
12:00 - 12:30
Kragerøskjærgården montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn20 deltakere

NB! Ferge fra Kragerø til Skåtøy kl.0900. Sjekk oppdaterte fergetider på www.fjordbat.no

13:00 - 13:30
Kragerøskjærgården montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn20 deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Kragerø Videregående skole
09:00
12:00
Torsdag 13. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Gjerpen Ungdomsskole8A24 deltakere
11:00
Gjerpen Ungdomsskole8B23 deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Grønli skole - Gymsal
09:15
Grønli skole6. trinn45 deltakere
10:30
Grønli skole7. trinn38 deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Telemark Toppidrettgymnas
09:30
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG370 deltakere

Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

12:00
Telemark ToppidrettgymnasVG1, VG2, VG370 deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
10:00 - 10:30
Kragerø skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn34 deltakere

DKS sjekker om denne kan spilles i Kragerøhallen. Avklaring kommer.

11:00 - 11:30
Kragerø skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn34 deltakere
13:00 - 13:30
Levangsheia skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn26 deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Kragerø Videregående skole
09:00
12:00
Fredag 14. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Gjerpen Ungdomsskole8C24 deltakere
11:00
Gjerpen Ungdomsskole8D27 deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Sannidal skole - Gymsal
09:55 - 10:25
Sannidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn36 deltakere
10:55 - 11:25
Sannidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn36 deltakere
11:55 - 12:25
Sannidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn36 deltakere

Utøver: Kort pause mellom 2. og 3. visning grunnet kort skoledag

Fredag 14. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 90 minutter pr. gruppe / 2 klasser om gangen (med hver sin instruktør) / 2 økter pr. dag = ca 4 klasser pr. dag
Spillested: Vest-Telemark videregående skole
11:35
Vest-Telemark videregående skoleVG225 deltakere

VG2 STS. Gruppen deles i to, de trenger hvert sitt rom til workshopen!

Mandag 24. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Mæla ungdomsskole9a26 deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
Mandag 24. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Helle skole - Hellehuset
11:00 - 11:30
Helle skole1. trinn26 deltakere

Avklart med utøver

12:00 - 12:30
Helle skole2. trinn26 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Kyrkjebygda Oppvekstsenter
08:20
Kyrkjebygda Oppvekstsenter6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Mæla ungdomsskole9c27 deltakere
11:30
Mæla ungdomsskole9b27 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
Menstad ungdomsskole8a28 deltakere
11:30
Menstad ungdomsskole8b28 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Helle skole - Hellehuset
10:00 - 10:30
Helle skole3. trinn25 deltakere
11:00 - 11:30
Helle skole4. trinn37 deltakere
13:00 - 13:30
Helle skole5. trinn34 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:15
Bølehøgda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn185 deltakere
11:45
Lunde barneskole1. trinn, 3. trinn116 deltakere
Melum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Bamble videregående skole
09:00
12:00
Onsdag 26. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gulset ungdomsskole9a31 deltakere
11:30
Gulset ungdomsskole9b30 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Atrå barneskule
09:00
Atrå barneskule6. trinn10 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:30
Menstad ungdomsskole8c28 deltakere
11:30
Menstad ungdomsskole8d28 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:00
Kilebygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Lunde barneskole2. trinn, 4. trinn116 deltakere
SPT avd. Svanen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
11:45
Lunde barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn208 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
10:00 - 10:30
Holla 10-årige skole, barnetrinn1. trinn29 deltakere

Publikum på scenen

11:00 - 11:30
13:00 - 13:30
Helgen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Teater Ibsen
11:00
Siljan ungdomsskole10. trinn30 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Notodden Videregående skole
09:00
12:00
Torsdag 27. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Gimsøy ungdomsskole8a27 deltakere
11:00
Gimsøy ungdomsskole8b28 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gulset ungdomsskole9c30 deltakere
11:30
Gulset ungdomsskole9d30 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Kulturarv
Spillested: Helle skole
09:30
Helle skole7. trinn12 deltakere
12:00
Helle skole7. trinn12 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Kragerø Videregående skole - Kantine / Aula
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Stigeråsen skole - Gymsal
10:15
Stigeråsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn142 deltakere
11:45
Stigeråsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn142 deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
10:30 - 11:00
Holla 10-årige skole, barnetrinn3. trinn29 deltakere

Publikum på scenen

11:30 - 12:00
13:30 - 14:00
Fredag 28. februar. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Notodden Videregående skole
09:00
12:00
Fredag 28. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
09:00
Gimsøy ungdomsskole8c28 deltakere
11:00
Gimsøy ungdomsskole8d28 deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Toppidrett i Telemark Ung AS9. trinn30 deltakere
11:30
SPT avd. Svanen skole9. trinn6 deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Kulturarv
Spillested: Helle skole
09:30
Helle skole7. trinn12 deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
09:30 - 10:00
Herre 10-årige skole1. trinn, 2. trinn32 deltakere
10:30 - 11:00
Herre 10-årige skole3. trinn, 4. trinn39 deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere

Spilles i auditorium!

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere

Spilles i auditorium!

Fredag 28. februar. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Åfoss skole - Gymsal
10:10
Åfoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn148 deltakere

Til skole: 1.trinn må på første forestilling, slutter klokken 11:10 på fredager

11:50
Åfoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn148 deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Skogmo videregående skole
09:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 2. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:30
11:30
Mandag 2. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Myrene skole - Gymsal
10:00
Myrene skole1. trinn30 deltakere
11:45
Myrene skole2. trinn, 3. trinn60 deltakere
13:15
Myrene skole4. trinn43 deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Venstøp skole - Gymsal
10:15
Venstøp skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
12:00
Venstøp skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Lunde 10-årige skole, barnetrinn
10:15 - 10:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
12:15 - 12:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
13:15 - 13:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
12:00 - 12:40
Rønholt 10-årige skole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn88 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Skogmo videregående skole
09:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 3. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Atrå barneskule
09:00
Atrå barneskule6. trinn10 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:30
11:30
Tirsdag 3. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
10:00 - 10:30
Høydalsmo 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn28 deltakere
11:00 - 11:30
Tokke 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn34 deltakere
13:00 - 13:30
Tokke 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn34 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Myrene skole - Gymsal
10:00
Myrene skole5. trinn28 deltakere
11:45
Myrene skole6. trinn45 deltakere
13:15
Myrene skole7. trinn32 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Bamble videregående skole
10:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Bamble videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:50
Bratsbergkleiva skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn187 deltakere
12:30
Bratsbergkleiva skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn187 deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Grasmyr ungdomskole - Grasmyrhallen
11:30 - 12:10
Grasmyr ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn107 deltakere

Merkand skole: Informer Bamble videregående skole om bruk av gymsal

13:15 - 13:55
Grasmyr ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn107 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Skogmo videregående skole
09:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 4. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gjerpen Ungdomsskole9A24 deltakere
11:30
Gjerpen Ungdomsskole9B25 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Atrå barneskule
09:00
Atrå barneskule7. trinn9 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Kollmyr skole - Kollmyr Grendehus
09:15
Kollmyr skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn156 deltakere
11:10
Kollmyr skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn156 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
09:15
Stridsklev skole1. trinn41 deltakere
10:50
Stridsklev skole2. trinn41 deltakere
12:30
Stridsklev skole3. trinn44 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Tokke kulturhus - Gullbjørgsalen
10:00 - 10:30
Tokke 10 årige skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn34 deltakere
11:00 - 11:30
Åmdals Verk skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:10 - 10:50
Langesund barneskole7a17 deltakere
Langesund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn, Havhesten109 deltakere
11:40 - 12:20
Langesund barneskole5. trinn, 6. trinn, 7b, 7c130 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Porsgrunn videregående skole
09:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 5. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00
12:00
Kragerø skole, barnetrinn7a, 7c11 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gjerpen Ungdomsskole9C24 deltakere
11:30
Gjerpen Ungdomsskole9D18 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
09:15
Stridsklev skole4. trinn49 deltakere
10:50
Stridsklev skole5. trinn37 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:55 - 10:35
Rugtvedt 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn73 deltakere
11:35 - 12:15
Rugtvedt 10-årige skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Kviteseid skule - Sundvang kulturhus
10:00 - 10:30
Brunkeberg Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
11:00 - 11:30
Kviteseid skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Straumsnes oppvekstsenter Vrådal3. trinn, 4. trinn7 deltakere
13:00 - 13:30
Kviteseid skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Skotfoss Oppvekstsenter - Gymsal
10:15
Skotfoss Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn137 deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Gjerpen barneskole - Aula
13:00
Gjerpen barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn172 deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Porsgrunn videregående skole
09:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 6. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gimsøy ungdomsskole9a27 deltakere
11:55
Gimsøy ungdomsskole9b28 deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Kragerøskjærgården montessoriskole
10:00
Kragerøskjærgården montessoriskole7. trinn10 deltakere

NB! Ferge fra Kragerø til Skåtøy kl.07.50, vær tidlig ute! Sjekk oppdaterte fergetider på www.fjordbat.no

Fredag 6. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 30 minutter
Spillested: Sauland skule - Gymsal
10:10 - 10:40
Tuddal montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn15 deltakere

Ny skole, utøver avklarer rom direkte med skolen!

11:10 - 11:40
Sauland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn29 deltakere
13:10 - 13:40
Hjartdal montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn17 deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Gjerpen barneskole - Aula
10:15
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Gjerpen barneskole1. trinn, 2. trinn106 deltakere
11:45
Gjerpen barneskole3. trinn, 4. trinn105 deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Stathelle barneskole - Flerbruksrom
10:15 - 10:55
Stathelle barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
11:45 - 12:25
Stathelle barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Gimsøy ungdomsskole9c28 deltakere
11:55
Gimsøy ungdomsskole9d28 deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
09:15
Stridsklev skole6. trinn46 deltakere
10:50
Stridsklev skole7. trinn53 deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Notodden Videregående skole - Auditorium
10:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00
Kragerø Videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Mandag 9. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
10:30
Klyve barneskole1. trinn, 2a, 2b118 deltakere
12:45
Klyve barneskole2c, 3. trinn, 4a, 4b131 deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
11:40 - 12:20
Herre 10-årige skole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Menstad ungdomsskole9a28 deltakere
11:30
Menstad ungdomsskole9b28 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Atrå barneskule
09:00
Atrå barneskule7. trinn9 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
09:15
Vestsiden skole, barnetrinn1. trinn47 deltakere
10:30
Vestsiden skole, barnetrinn2. trinn47 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
09:45
Klyve barneskole4c, 4d, 5. trinn128 deltakere
11:35
Klyve barneskole6. trinn, 7. trinn134 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Rjukan Videregående skole - Auditorium
10:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00
Kragerø Videregående skoleVG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Tirsdag 10. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
10:15 - 10:55
Holla 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn121 deltakere
11:30 - 12:10
Helgen Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Holla 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole6. trinn12 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Spriten Kunsthall
09:00
Menstad ungdomsskole9c28 deltakere
11:30
Menstad ungdomsskole9d28 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
09:15
Vestsiden skole, barnetrinn3. trinn44 deltakere
10:30
Vestsiden skole, barnetrinn4. trinn60 deltakere
12:30
Vestsiden skole, barnetrinn5. trinn36 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 90 min.
Spillested: Telemark kunstsenter (Liegata 8)
10:00
Siljan ungdomsskole8. trinn27 deltakere
11:30
Menstad ungdomsskole8e20 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Lundevang
10:00 - 10:40
Lunde 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
12:00 - 12:40
Lunde 10-årige skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Vest-Telemark vgs avd Seljord - Granvin kulturhus - kinosal
10:00
Vest-Telemark vgs avd SeljordVG1, VG2, VG390 deltakere

Granvin?

12:00
Vest-Telemark vgs avd SeljordVG1, VG2, VG390 deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Onsdag 11. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Buer skole - Gymsal
10:10
Buer skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Enggrav skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn8 deltakere
11:35
Buer skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Kragerø skole, barnetrinn
09:00
Kragerø skole, barnetrinn7a, 7c11 deltakere
12:00
Kragerø skole, barnetrinn7a, 7c11 deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
09:15
Vestsiden skole, barnetrinn6. trinn40 deltakere
10:30
Vestsiden skole, barnetrinn7. trinn37 deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere

Opprette amfi som spillested!!

12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Torsdag 12. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Bø Skule - Gymsal
10:30 - 11:10
Bø Skule7. trinn57 deltakere
Folkestad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
12:30 - 13:10
Bø Skule5. trinn, 6. trinn114 deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Moflata skole - Flerbrukshallen
11:30
Moflata skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn242 deltakere

Amfi!

12:45
Moflata skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn193 deltakere

Amfi!

Fredag 13. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Kroken skole
09:20
Kroken skole7. trinn10 deltakere
12:20
Kroken skole7. trinn10 deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Film, Kulturarv • Varighet: 60 min
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere
12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45
Spillested: Bø Videregående skole
10:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

12:00
Bø Videregående skole VG330 deltakere

Klasserom/ auditorium. Mulig å velge utvidet versjon varighet 90 minutter, se produksjonssiden. Gi beskjed om det ved bekreftelse av program.

Fredag 13. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Kjørbekkhøgda skole - Gymsal
10:15
Kjørbekkhøgda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn158 deltakere
11:45
Kjørbekkhøgda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn158 deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Bø ungdomsskule - Frivoll Spektrum - Bø ungdomsskole
10:30 - 11:10
Bø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn95 deltakere
12:30 - 13:10
Bø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn95 deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole
09:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 16. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset
10:30 - 11:10
Sauherad barne- og ungdomsskole10. trinn, 8b, 9. trinn114 deltakere
12:00 - 12:40
Sauherad barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8a120 deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole6. trinn12 deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
09:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 17. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Sauland skule, ungdomstrinn - Gymsal
11:10 - 11:50
Hjartdal montessoriskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Sauland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn29 deltakere
Tuddal montessoriskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn3 deltakere
13:05 - 13:45
Sauland skule, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole6. trinn12 deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Rjukan Videregående skole
09:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 18. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Gulset ungdomsskole - Kantina
09:40 - 10:20
Gulset ungdomsskole8. trinn, 9. trinn81 deltakere

1 stk. trippel forestilling i Skien, ok for Madam Pysj.

11:10 - 11:50
Gulset ungdomsskole8. trinn, 9. trinn81 deltakere

Utøvere sjekke lokale direkte med skolen.

13:05 - 13:45
Gulset ungdomsskole8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50
Drangedal 10-årige skole7. trinn13 deltakere
11:50
Drangedal 10-årige skole7. trinn13 deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Notodden Videregående skole
09:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 19. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Kongerød ungdomsskole - Flerbrukshallen
09:45 - 10:25
Kongerød ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
11:45 - 12:25
Kongerød ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Notodden Videregående skole
09:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG316 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 20. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Mæla ungdomsskole - Auditoriet (flerbrukshallen)
09:40 - 10:20
Mæla ungdomsskole8. trinn80 deltakere
10:50 - 11:30
Mæla ungdomsskole9. trinn80 deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 2
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Tørdal skule
10:40
Tørdal skule7. trinn9 deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Høydalsmo 10 årige skule - Gymsalen
09:30 - 10:15
Høydalsmo 10 årige skule1, 2, 3, 421 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

Mandag 23. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Rjukanhuset - Kino
10:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45 min.
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Gjerpen Ungdomsskole - Idrettshall
10:10 - 10:50
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn133 deltakere
11:50 - 12:30
Gjerpen Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn133 deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Ælvespeilet kulturhus - Sal 1
10:30
Vestsiden skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn141 deltakere
12:25
Kjølnes ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn287 deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tokke 10 årige skule
12:05 - 12:50
13:05 - 13:50
Tirsdag 24. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole7. trinn11 deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tokke 10 årige skule
09:00 - 09:45
Tokke 10 årige skule4. trinn11 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:00 - 10:45
Tokke 10 årige skule4. trinn11 deltakere
11:20 - 12:05
Tirsdag 24. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Menstad ungdomsskole - Menstadhallen
09:40 - 10:20
Menstad ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere
12:20 - 13:00
Menstad ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Rjukanhuset - Kino
10:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG365 deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45 min.
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
10:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
12:00
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Heistad ungdomsskole - Nye Heistadhallen
11:45
Heistad ungdomsskole8. trinn, 9a, 9b176 deltakere
Sandøya Montessoriskole, u-trinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn12 deltakere

Til utøver: Avklar spillested direkte med skolen.

13:00
Heistad ungdomsskole10. trinn, 9c, 9d171 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole7. trinn11 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: International School Telemark - Gymsal
09:25
International School Telemark10. trinn, 8. trinn, 9. trinn51 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Menstad ungdomsskole - Menstadhallen
09:40 - 10:20
Menstad ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åmdals Verk skule
09:50 - 10:35
Åmdals Verk skule1, 2, 3, 411 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

Onsdag 25. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45 min.
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere

Arena: Det store auditoriumet

12:00
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Rjukan Videregående skole - Auditorium
10:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Stridsklev ungdomsskole - Gymsal
12:30
Stridsklev ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn174 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Rjukan barneskole
08:10
Rjukan barneskole7. trinn11 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gimle skule
09:05 - 09:50
Gimle skule116 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:00 - 10:45
Gimle skule216 deltakere
11:25 - 12:10
Gimle skule318 deltakere
13:10 - 13:55
Gimle skule414 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Kulturarv
Spillested: Sannidal skole
09:40
Levangsheia skole7. trinn3 deltakere
Sannidal skole7. trinn8 deltakere
12:00
Sannidal skole7. trinn8 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Kragerø skole, ungdomstrinn - Kragerø biograf
10:00
Kragerø skole, ungdomstrinn10. trinn, 8. trinn, 9. trinn184 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG365 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45 min.
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Rjukan Videregående skole - Auditorium
10:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Rjukan Videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:10 - 10:50
Gimsøy ungdomsskole10a, 10b, 10c79 deltakere
SPT avd. Svanen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn16 deltakere
11:35 - 12:15
Gimsøy ungdomsskole10d27 deltakere
Toppidrett i Telemark Ung AS10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Sannidal ungdomsskole - Gymsalen
13:20
Sannidal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn155 deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 75
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
10:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG365 deltakere
12:00
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG365 deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Litteratur • Varighet: 45 min.
Spillested: Skien videregående skole
10:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
12:00
Skien videregående skoleVG1, VG2, VG360 deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Auditorium ”sør”
10:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
12:00
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG3130 deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ibsenhuset - Peer Gynt
10:10 - 10:50
Gimsøy ungdomsskole8. trinn111 deltakere
11:35 - 12:15
Gimsøy ungdomsskole9. trinn111 deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Musikk • Varighet: 35
Spillested: Tveten ungdomsskole - Gymsal
10:15
Tveten ungdomsskole8. trinn, 9a, 9b149 deltakere
11:45
Tveten ungdomsskole10. trinn, 9c, 9d156 deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:55
Sannidal ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Mandag 30. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter
08:55 - 09:40
Øyfjell oppvekstsenter1, 214 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:05 - 10:50
Øyfjell oppvekstsenter3, 410 deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åmot skule
12:45 - 13:30
Åmot skule112 deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Miland skole
08:30
Miland skole6. trinn7 deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:55
Sannidal ungdomsskole8. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Tirsdag 31. mars. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åmot skule
09:30 - 10:15
Åmot skule212 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:25 - 11:10
Åmot skule315 deltakere
12:00 - 12:45
Åmot skule413 deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Miland skole
08:30
Miland skole7. trinn6 deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:55
Sannidal ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Onsdag 1. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Edland skule
09:00 - 09:45
Edland skule1, 216 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:00 - 10:45
Edland skule310 deltakere
12:10 - 12:55
Edland skule411 deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Litteratur • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
10:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG330 deltakere
12:00
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG330 deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:55
Sannidal ungdomsskole9. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 2. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rauland skule
09:30 - 10:15
Rauland skule112 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:30 - 11:15
Rauland skule212 deltakere
12:00 - 12:45
Rauland skule3, 420 deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Litteratur • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
Spillested: Vest-Telemark videregående skole
11:35
Vest-Telemark videregående skoleVG120 deltakere

vg1 STS

Fredag 3. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

11:55
Sannidal ungdomsskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 3. april. 2020
Litteratur • Varighet: Tilpasses skolens ønske med 2 ulike opplegg: som dobbelttime med enkle skriveøvelser,eller heldagsopplegg med utdypende skriveverksted – fra 2 til 6 skoletimer. NB! Må være minst 45 min pause mellom hver gruppe.
Spillested: Porsgrunn videregående skole
10:00
12:00
Onsdag 15. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Sannidal ungdomsskole
08:50
Sannidal ungdomsskole10. trinn14 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 16. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Kviteseid skule
08:10
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule8. trinn, 9. trinn11 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule8. trinn, 9. trinn11 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Torsdag 16. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Midtbygda skole
09:25 - 10:10
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn16 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:25 - 11:10
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn16 deltakere
11:50 - 12:35
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn16 deltakere
Fredag 17. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Kviteseid skule
08:10
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Fredag 17. april. 2020
Kulturarv • Varighet: 1/2 skoledag pr. gruppe, maks 16 elever pr. gruppe
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
09:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule8. trinn, 9. trinn11 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

12:00
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn16 deltakere

Egnet sted i skolegården eller annet område som tilhører skolen, og mulighet til å stå under tak dersom veldig dårlig vær. Skolen må selv sørge for feiing av området i etterkant.

Fredag 17. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Midtbygda skole
09:25 - 10:10
Midtbygda skole326 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:25 - 11:10
Midtbygda skole416 deltakere
11:50 - 12:35
Midtbygda skole416 deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Kviteseid skule
08:10
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole
09:45 - 10:30
Drangedal 10-årige skole1. trinn, 2. trinn17 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

10:40 - 11:25
Drangedal 10-årige skole1. trinn, 2. trinn17 deltakere
11:50 - 12:35
Drangedal 10-årige skole1. trinn, 2. trinn17 deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Kviteseid skule
08:10
Kviteseid skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole
08:50 - 09:35
Drangedal 10-årige skole3a18 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

09:45 - 10:30
10:40 - 11:25
Torsdag 23. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kroken skole - Gymsal
10:40 - 11:25
Kroken skole117 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

12:20 - 13:05
Kroken skole217 deltakere
13:35 - 14:20
Kroken skole311 deltakere
Fredag 24. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kroken skole - Gymsal
09:00 - 09:45
Kroken skole412 deltakere

Formidler:Gabor Magyari

Fredag 24. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tørdal skule - Gymsal
12:10 - 12:55
Tørdal skule1, 2, 3, 416 deltakere
Mandag 27. april. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Åfoss skole
10:10
Åfoss skole1a, 1b38 deltakere

I klasserom for 1.trinn

11:50
Åfoss skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn128 deltakere
13:05
Åfoss skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn131 deltakere
Mandag 27. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
10:10 - 10:55
Herre 10-årige skole114 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:40 - 12:25
12:40 - 13:25
Tirsdag 28. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tokke 10 årige skule
08:15
Tokke 10 årige skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
08:30 - 09:15
Herre 10-årige skole324 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

Tirsdag 28. april. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Skotfoss Oppvekstsenter
12:00
Skotfoss Oppvekstsenter1. trinn24 deltakere
13:15
Skotfoss Oppvekstsenter2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
12:00 - 12:45
Onsdag 29. april. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tokke 10 årige skule
08:15
Tokke 10 årige skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
08:45 - 09:30
Rønholt 10-årige skole214 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

09:45 - 10:30
12:00 - 12:45
Onsdag 29. april. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Moflata skole
09:15
Moflata skole1a, 1b, 1c61 deltakere

I klasserom for 1.trinn

09:45 Flerbrukshallen
Moflata skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn181 deltakere

NB! Krever amfi! Vidar ordner.

11:30 Flerbrukshallen
Moflata skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn193 deltakere

NB! Krever amfi! Vidar ordner.

Mandag 4. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Bratsbergkleiva skole6a25 deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:20 - 11:05
Langesund barneskole3a22 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:20 - 12:05
Langesund barneskole3b21 deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tokke 10 årige skule
08:45
Tokke 10 årige skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Bratsbergkleiva skole6b24 deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
10:20 - 11:05
Langesund barneskole4a15 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:20 - 12:05
Langesund barneskole4b15 deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Kulturarv, Visuell kunst
Spillested: Tokke 10 årige skule
08:45
Tokke 10 årige skule6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Gjerpen barneskole6a29 deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
09:25 - 10:10
Langesund barneskole1. trinn, 2. trinn17 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:20 - 11:05
Langesund barneskole1. trinn, 2. trinn17 deltakere
11:50 - 12:35
Langesund barneskole1. trinn, 2. trinn17 deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Gjerpen barneskole6b30 deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:00 - 09:45
Rugtvedt 10-årige skole121 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

09:55 - 10:40
11:35 - 12:20
Fredag 8. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Bølehøgda skole631 deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:00 - 09:45
Rugtvedt 10-årige skole221 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

09:55 - 10:40
11:35 - 12:20
Fredag 8. mai. 2020
Musikk • Varighet:
Spillested: Stigeråsen skole
09:15
Stigeråsen skole1a, 1b42 deltakere

I klasserom for 1.trinn

10:15
Stigeråsen skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn129 deltakere
11:45
Stigeråsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
10:00
Kjørbekkhøgda skole6b19 deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Gymsal
10:15 - 11:00
Stathelle barneskole3a25 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

11:45 - 12:30
Stathelle barneskole3b23 deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Gymsal
08:30 - 09:15
Stathelle barneskole1a16 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:30 - 11:15
Stathelle barneskole1b16 deltakere
12:15 - 13:00
Stathelle barneskole1c15 deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
10:00
Kjørbekkhøgda skole6a20 deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Buer skole6a20 deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Gymsal
09:15 - 10:00
Stathelle barneskole2a17 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:15 - 11:00
Stathelle barneskole2b23 deltakere
11:45 - 12:30
Stathelle barneskole2c20 deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Buer skole6b20 deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Gymsal
09:15 - 10:00
Stathelle barneskole4a19 deltakere

Formidler: Jørn Liebezeit

10:15 - 11:00
Stathelle barneskole4b21 deltakere
11:45 - 12:30
Stathelle barneskole4c18 deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:45
Klyve barneskole6a26 deltakere
Mandag 18. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:45
Klyve barneskole6b26 deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:45
09:45
Klyve barneskole6c23 deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
09:00
Melum skole69 deltakere
09:00
Mandag 25. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Lunde barneskole6a24 deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Bergsbygda Montessoriskole - Gymsal
09:30
Bergsbygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Brattås skole - Gymsal
12:30
Brattås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn109 deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rjukan barneskole - Rjukanhallen
08:55 - 09:40
Rjukan barneskole1a17 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

09:50 - 10:35
Rjukan barneskole1b17 deltakere
11:30 - 12:15
Rjukan barneskole2a17 deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Lunde barneskole6b24 deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Grønli skole - Gymsal
10:30
Grønli skole1. trinn, 2. trinn110 deltakere
12:30
Grønli skole3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rjukan barneskole - Rjukanhallen
08:55 - 09:40
Rjukan barneskole2b17 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

09:50 - 10:35
Rjukan barneskole325 deltakere
11:30 - 12:15
Rjukan barneskole4a15 deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Lunde barneskole6c25 deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Heistad skole - Amfi
09:30
Heistad skole1. trinn, 2. trinn84 deltakere
11:35
Heistad skole3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rjukan barneskole - Rjukanhallen
08:10 - 08:55
Rjukan barneskole4b15 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

Torsdag 28. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Moflata skole6a19 deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Myrene skole - Gymsal
09:15
Myrene skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn133 deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tinn Montessoriskole - Gymsal
10:45 - 11:30
Tinn Montessoriskole1, 2, 3, 411 deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Tveten barneskole - Gymsal
13:00
Tveten barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn111 deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Moflata skole6b19 deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Brevik oppvekstsenter
09:15
Brevik oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Sandøya Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Klevstrand skole - Gymsal
12:30
Klevstrand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn116 deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Moflata skole6c18 deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
09:15
Vestsiden skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn94 deltakere
10:30
Vestsiden skole, barnetrinn3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Atrå barneskule - Atråhallen
09:45 - 10:30
Atrå barneskule114 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:40 - 11:25
Atrå barneskule214 deltakere
12:10 - 12:55
Atrå barneskule323 deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Moflata skole6d18 deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
09:15
Stridsklev skole1. trinn, 2. trinn82 deltakere
10:50
International School Telemark1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn75 deltakere

OBS! Går til gymsalen på Stridsklev skole

12:30
Stridsklev skole3. trinn, 4. trinn93 deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Atrå barneskule - Atråhallen
09:45 - 10:30
Atrå barneskule417 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

Onsdag 3. juni. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hovin skule
12:15 - 13:00
Hovin skule1, 2, 3, 411 deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Stigeråsen skole6a20 deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Borge skole - Amfiet
09:15
Borge skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn153 deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Visuell kunst • Varighet: 45 min
Spillested: Miland skole - Gymsal
09:15 - 10:00
Miland skole111 deltakere

Formidler: Odd Fredrik Heiberg

10:40 - 11:25
Miland skole211 deltakere
12:40 - 13:25
Miland skole3, 412 deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Langangen skole - Gymsal
13:15
Langangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Stigeråsen skole6b18 deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Midtbygda skole - Idrettshallen
10:25
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
11:50
Midtbygda skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Åfoss skole6a19 deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Granvin Kulturhus - Kinosalen
10:00
Seljord barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn180 deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Flatdal skule - Flatdal samfunnshus
13:25
Flatdal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Åfoss skole6b19 deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter - Grendehuset
10:05
Øyfjell oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Åmot skule
13:40
Åmot skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Venstøp skole6a18 deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Rauland skule - Festsalen
09:30
Rauland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Edland skule - Festsalen
13:45
Edland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:00
Venstøp skole6b19 deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Lundevang
10:00
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn109 deltakere
11:45
Lunde 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Kollmyr skole6b24 deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Musikk • Varighet: 40 min
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
09:15
Helgen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Holla 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
10:30
Holla 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Mandag 15. juni. 2020
Kulturarv • Varighet: 3 timer
Spillested: Telemark museum - Brekkeparken
09:15
Kollmyr skole6a22 deltakere